Kokteilis
Stilo

7 iemesli, kāpēc iegādāties “mom fit” stila džinsu bikses0

Foto: Instagram @emrata

Vēl pavisam nesen mom fit stila džinsu bikses tika uzskatītas par kaut ko ļoti aizvēsturisku, un ja tādas arī bija atrodamas kāda skapī, tad tika iestumtas visdziļākajā nostūrī. Ne velti mums visiem zināms teiciens – viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Šo var sacīt arī par mom fit stila džinsu biksēm, kas šobrīd ir viens no ielu modes aktuālākajiem trendiem.

Šis modes virziens atdzima ASV, pateicoties tādiem modes zīmoliem kā Denim un Levi’s.

Tāpēc esam apkopojuši 7 lieliskus ieteikumus, kas palīdzēs iegādāties satriecošas mom fit stila džinsu bikses, kas izcels tavas kājas, pēcpusi un tēlu kopumā.

1. Uztver to vienkārši

 

 

View this post on Instagram

 

💃🏼

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on


Modes mākslinieki apstiprina, ka šo džinsa bikšu unikalitāte slēpjas tiem raksturīgajā vieglumā un vienkāršībā. Kombinē to ar kreklblūzi vai citiem vienkāršiem apģērba elementiem, un tu jutīsies ērti un būsi moderna.

2. Īstās mom fit stila džinsu bikses

 

 

View this post on Instagram

 

Sunday’s best ✨#GODisgood

A post shared by TyLynn Nguyen (@tylynnnguyen) on


Vai ir kas vēl patiesāks, kā šika mamma, kas tērpusies mom fit stila džinsu biksēs? Nē, jo arī šāda stila bikses iespējams kombinēt kā sportiskos, tā ļoti elegantos tēlos. Tomēr būtiski ir tas, ka jebkurā no tēliem, ko izvēlēsies, tu šajās biksēs jutīsies ērti.

3. Krāsa

 

 

View this post on Instagram

 

@ACNESTUDIOS at Cadillac Ranch

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on


Klasiskas mom fit stila džinsu bikses noteikti ir zilā vai tumši zilā krāsā. Gluži kā supermodelei Sindijai Kraufordei 90. gados.

4. Klasiskas vērtības

 

View this post on Instagram

 

Details ✨💫

A post shared by Annemiek Kessels (@modedamour) on


Modes mākslinieki un stilisti šajā gadā vērš uzmanību uz to, ka modē atgriežas klasika un minimālisms. Labāk ieguldīt vienkāršos un klasiskos apģērbos, nekā pārspīlētā šikā. Sakombinējot klasiku, tu nekad nekļūdīsies un izskatīsies satriecoši.

5. Atpakaļ pie melnā

Kas gan var būt klasiskāks un elegantāks kā izbalējušas, melnas mom fit stila džinsu bikses, kas kombinētas ar baltu blūzi un baltām papēžu kurpēm, vai baltu kreklu un baltām kedām? Lieliski piemērots apģērbs kā brīvajam laikam, tā ikdienai birojā.

6. Viss baltā

 

 

View this post on Instagram

 

When you don’t want to get out of bed so you make the bed come to you 🐑

A post shared by Christie Tyler (@nycbambi) on


Ja runa ir par aktuālām un stilīgām mom fit stila

džinsu biksēm, tad jāatzīst, ka tās noteikti ir baltā krāsā. Neskatoties uz to, ka ārā ir ziema, kombinē baltas bikses ar baltu džemperi un baltām kurpēm. Baltais viennozīmīgi piestāv arī tad, kad aiz loga sasnigušas balta sniega kupenas.

7. Izcel formas

 

 

View this post on Instagram

 

Marrakech moonrise 🇲🇦🌕

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


Un lūk arī galvenais iemesls, kāpēc ikdienā izvēlēties valkāt mom fit stila džinsu bikses. Tās lieliski izceļ tava ķermeņa formas, jo īpaši pēcpusi, un liek tai izskatīties seksīgi!

LA.lv