Kokteilis
Dzīvo

7 horoskopa zīmes, kas uzskata, ka taisnība vienmēr ir viņu pusē0

Foto: Pexels

“Vai nu tā, kā es saku, vai nu nekā!” – šāds dzīves kredo ir šīm 7 zodiaka zīmēm. Nav nekā nepatīkamāka kā cilvēks, kurš uzskata, ka taisnība vienmēr ir viņam. Viņš ļoti ietiepīgi pastāv uz savu, pat tad, kad par pretējo liecina ļoti pārliecinoši fakti.

Iepazīsimies ar šīm septiņām horoskopa zīmēm un centīsimies saprast, kāpēc viņas tā rīkojas.

1. Auns

Šīs zīmes pārstāvis nepiekāpsies nekad un ne par ko, pat ja viņam pašam jau sen būs skaidrs, ka viņš ir kļūdījies. To, ka Auns padosies, nav iespējams sagaidīt. Daudz vieglāk būs par notikušo aizmirst un likt Aunu mierā – lai viņš ar savu viedokli paliek vienatnē.

2. Vērsis

Ārkārtīgi ietiepīgais raksturs liek Vērsim domāt, ka viņam vienmēr ir taisnība. Tiesa, viņam piemīt arī veselais saprāts, un dažos gadījumos Vērsis tomēr ir spējīgs atzīt, ka bija kļūdījies, taču tikai pēc tam, kad viņam tiks uzrādīti neapstrīdami fakti. Vērši ir pārāk ietiepīgi, lai tā vienkārši atkāptos no saviem uzskatiem.

3. Dvīņi

Dvīņi ir kā divgalvu pūķis. Problēma ir ne tikai tajā, ka viņos mīt “divpusīga” personība, bet arī tajā, ka viena viņa daļa dažkārt domā pretēji otrai. Turklāt dāžados apstākļos viena daļa runā skaļāk par otru, un var to otru apklusināt. Ja jūs kādreiz nonāksiet situācijā, kurā jums ar Dvīni būs jāstrīdās par taisnību, tad uzvarētājs noteitki būs Dvīnis (protams, ja vien jūs neesat kāds no pārējām 6 zodiaka zīmēm šajā sarakstā).

4. Vēzis

Iemesls, kāpēc Vēzis ir tik ļoti pārliecināts par savu taisnību ir viņa pārmērīgā emocionalitāte, kas neļauj viņam atzīt, ka viņš ir pieļāvis kļūdu. Ja viņš to atzīs, tad nāksies atvainoties un tas viņam radīs papildus stresu. Vēžiem tas prasa daudz nervu, tāpēc viņi no tā cenšas izvairīties. Šī iemesla dēļ, Vēzim ir vieglāk uzskatīt, ka taisnība ir viņa pusē, nekā nokļūt uzmanības centrā, atzīstoties, ka viņš bija kļūdījies. Tas nenotiks.

5. Lauva

Lepnums! Tieši tas liek Lauvai uzskatīt, ka viņai vienīgajai ir vispareizākais un taisnīgākais uzskats. Lai gan principā to sauc par patmīlību. Tomēr Lauva ir spējīga atzīt savas kļūdas vienatnē! Realitātē jūs gan nekad neredzēsiet, kā Lauva paceļ rokas un saka: “Es padodos! Tu uzvarēji! Man nebija taisnība!”

6. Svari

Lai gan Svari nav no ietiepīgākajām horoskopa zīmēm, viņiem piemīt rakstura īpašības, kas viņus pamudina uz ieciklēšanos. Svari bieži jautājumus par “kuram ir taisnība” uzskata drīzāk kā spēli, nevis dzīves realitāti. Viņiem patīk manipulēt ar dažādām situācijām, tas viņiem liek justies vajadzīgiem. Tāpēc viņi ļoti labprāt šo spēli spēlē – izaicina un par katru cenu vēlas pierādīt savu taisnību.

7. Zivis

Zivis, iespējams, nepastāvēs par savu viedokli “līdz nāvei”, kā, piemēram, Auni vai Lauvas, bet tomēr viņas turpat vai no ādas izlīdīs, lai pierādītu savu taisnību. Un tas nav tāpēc, ka viņas būtu ietiepīgas vai patmīlīgas. Zivis tādā veidā nekad nepiesaista sev uzmanību. Dažkārt viņām šķiet, ka viņus par maz ievēro un par maz dzird, tāpēc viņas var ieteipties savos uzskatos gluži vienkārši “par spīti”.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv