Kokteilis
Mīli

7 galvenās atšķirības: ar ko atšķiras gudra un dzīvesgudra sieviete0

Foto: Unsplash

Dzīvesgudras sievietes vīrieši pamet daudz retāk, jo viņas taču lieliski zina, kā izdarīt tā, lai viņš savu dzīvi bez viņas pat nespētu iedomāties! Bet vairums sieviešu ir pārliecinātas, ka viņas ir pietiekoši gudras, lai būtu saviem vīriešiem un ģimenes locekļiem vislabākās. Bet vai tā ir?

Kādas ir galvenās atšķirības starp gudru un dzīvesgudru sievieti?

Atšķirība Nr. 1

Un tā, tās, kas domā, ka viņas ir gudras un rīkojas pareizi, par katru nepareizu, kļūdainu vīrieša lēmumu vai rīcību, sāk viņu “zāģēt”. Dzīvesgudras sievietes izliekas, ka vispār to nav pamanījušas.

Atšķirība Nr. 2

Gudrās sievietes, nokļūstot situācijā, kad nepieciešams pēc iespējas ātrāk sasniegt kādu mērķi, sāk to piepildīt pašas vai palīdzēt vīrietim. Savukārt dzīvesgudras sievietes atradīs iespēju, laiku un veidu, un darīs to zināmu vīrietim, lai viņš pats pieņem šo “lēmumu” un pietuvojas mērķim.

Atšķirība Nr.3

Gudras sievietes mācīs garlaicīgu matemātiku (un citus “obligātos” priekšmetus) saviem bērniem, bet dzīvesgudras sievietes savos bērnos meklēs viņu talantus.

Atširība Nr.4

Gudras sievietes visu savā dzīvē cenšās padarīt “ideāli” un nevainojami, bet dzīvesgudras sievietes radīs sajūtu – arī mājā, kurā reizēm ir nenomazgāti trauki, ir ļoti omulīgi. Tā vietā, lai sestdienas vakarā kopā ar mīļoto vīrieti iedzertu vīna glāzi un pasēdētu pie kamīna, gudrās sievietes skries kārtot māju, bet ne dzīvesgudrās – protams, viņas izvēlēsies vīrieti un glāzi vīna.

Atšķirība Nr.5

Gudras sievietes gribēs kontrolēt savu pieaugušo bērnu dzīves, dot daudzus, daudzus padomus, kas attiecas uz dažādām dzīves jomām, jo viņas taču zina, kā ir labāk! Dzīvesgudras sievietes jebkurā situācijā bērniem ļaus iegūt jaunu pieredzi.

Atšķirība Nr.6

Gudras sievietes cīnās ar viedokli, kāds ir vīramātei par viņu, bet dzīvesgudra sieviete iemācīsies vairāk smaidīt un piekrist.

Atšķirība Nr.7

Gudras sievietes vienmēr vēlas mazliet mainīt pasauli, bet dzīvesgudras – maina sevi, pieņemot apkārtējos notikumus un cilvēkus tādus, kādi viņi ir.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv