Lai tievēšanas pūliņi vainagotos ar panākumiem, diētai un vingrinājumiem būtu jāpievieno arī dzērieni, pateicoties kuriem  svars sāks samazināties vienā acu mirklī un liekais svars no punča pazudīs uz visiem laikiem.

Katru dienu pamēģini dzert pēc iespējas vairāk šķidruma, Tu uzreiz sajutīsi viegluma sajūtu! Pat neievērojot diētu, Tu tik un tā tievēsi, tāpēc piedāvā savam organismam šos 7 dzērienus – un Tavs ķermenis Tev būs pateicīgs!

1. Ūdens ar ledu

Visas dienas garumā 15 minūtes pēc ēšanas dzer ūdeni ar ledu. Ledainais ūdens paātrina vielmaiņas darbību, uzlabo reģenerācijas procesus šūnās un dāvā  enerģiju cīnīties ar uzkrātajiem taukiem.

2. Ūdens ar kokosriekstu pienu

Kokosriekstu piens, kas atšķaidīts ar ūdeni – superlīdzeklis vielmaiņas paātrināšanai un organisma apgādāšanai ar ūdeni. Visa būtība ir tajā, ka kokosriekstu ūdens satur ļoti lielu daudzumu elektrolītus. Jo vairāk elektrolīti, jo vairāk enerģijas  ķermenis saražo, izmantojot visus iespējamos resursus. Ja vien  zini, kur var nopirkt kokosriekstu pienu – tad šodien pat sagādā sev tādu dāvanu un pagatavo sev kokosriekstu ūdeni!

3. Pasterizēts piens

Katru dienu izdzer glāzi pasterizēta piena, pat ja tas ne visai garšo, jo tas palīdzēs atbrīvoties no toksīniem, kas sakrājušies  organismā, kā arī piens ar zemu tauku saturu palīdzēs nomest lieko svaru.