Kokteilis
Dzīvo

7 drošas pazīmes, ka tev ir stipra un gaiša aura0

Foto: Unsplash

Kā tu domā – tev ir stipra un gaiša aura? Lūk, dažas drošas pazīmes, kas palīdzēs tev to nekļūdīgi noteikt:

1. Tu reti slimo

Ja tava aura ir tīra un spēcīga, tā gandrīz nekad necieš. Taču, ja aura ir vāja, cilvēks jūtas noguris, viņam bieži sāp galva, viņu cieš no dažādām hroniskām saslimšanām un bieži slimo ar vīrusu izraisītām slimībām. Dažreiz situācija kļūst vēl sliktāka un cilvēks saslimst pat ar ļoti nopietnām un neizdziedināmām slimībām.

2. Tu esi laimīgs

Stipra aura ļauj cilvēkam atrast laimi itin visā. Lielā mērā, cilvēki ar spēcīgu enerģētiku vienmēr var sasniegt savus mērķus un viņiem biežāk veicas.

3. Tu esi optimists

Cilvēks, kam ir stipra aura, ir optimists. Kad tu esi blakus tādam cilvēkam, tev gribas smaidīt, rīkoties un iekarot pasauli.

Foto: Unsplash

4. Tevi nepiemeklē biežas likstas

Cilvēki, kam ir tīra un stipra aura, retāk sastopas ar problēmām. Protams, tas nenozīmē, ka viņiem negadās ķibeles, taču viņi nepievērš tam pārāk lielu uzmanību un tā vietā, lai sūdzētos vai vaimanātu – vienkārši meklē no šīm situācijām izeju.

5. Tu esi līderis

Foto: Unsplash

Cilvēki ar spēcīgu biolauku bieži vien kļūst par līderiem. Līdera spējas un vājums – tās ir divas lietas, kas nekādā veidā nevar būt komplektā.

6. Tev ir stiprs un vesels ķermenis

Cilvēkiem ar spēcīgu auru ir stiprs un vesels ķermenis. Kad cilvēks ir stiprs garā, tieši tāds viņš ir arī fiziski. Tādi cilvēki dzīvo ilgi un vienmēr ir gatavi iekarot jaunas virsotnes.

7. Tu esi atvērts

Tu nebaidies eksperimentēt, paplašināt savu redzesloku un domāt nestandarti. Spēcīga enerģētika ļauj tev nebaidīties riskēt un nebaidīties no pārmaiņām. Tas vēl un vēl pierāda to, ka dzīve ir dinamiska.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv