Kokteilis
Mīli

7 drošas pazīmes, ka tavs mīļotais vīrietis vēlas tevi bildināt0

Foto – Fotolia

Bildinājums ir ļoti nopietns lēmums divu mīlošu cilvēku attiecībās. Vēl jo vairāk, bildinājumi var būt ļoti dažādi. Turklāt lielākā daļa vīriešu vienmēr šo skaisto notikumu būs pārdomājuši, lai kopā ar mīļoto sievieti bildinājuma brīdi atcerētos visu atlikušo mūžu.

Jāatzīst, ka nereti plānojot lūgt mīļotās sievietes roku, vīrieši gaida īsto brīdi, lai radītu patīkamu pārsteigumu topošajai sievai. Savukārt, esot ilgstošās attiecībās, sievietes nereti sāk fantazēt par to, kāds varētu būt šis bildinājums un, galu galā, kad viņas to beidzot saņems.

Tāpēc esam apkopojuši 7 drošas pazīmes, kas palīdzēs sievietei saprast, ka viņas mīļotais jau pavisam drīz ir ieplānojis lūgt kļūt par viņa sievu.

1. Viņš daudz aktīvāk piedalās mājas darbu veikšanā. Ja tev šķiet, ka tavs mīļotais vīrietis sācis darīt daudz vairāk nekā līdz šim, palīdzot tev uzkopt mājokli, vari būt droša, ka drīzumā saņemsi bildinājumu. Viņam ir svarīgi, lai tava ikdienas dzīve būtu pēc iespējas vieglāka un ērtāka.

Foto: Shutterstock

2. Viņš atkal aicina tevi uz randiņiem. Kad uzsākāt attiecības, jūs noteikti piedzīvojāt neskaitāmus un emociju piepildītus randiņus. Taču, uzsākot nopietnas attiecības un kopdzīvi, nākas atzīt, ka randiņu periods ir beidzies. Bet te pēkšņi tavs mīļotais jau atkal tevi pārsteidz, un aicina un jaukiem randiņiem. Jūs jau atkal jūtaties kā agrāk, kā tad, kad piedzīvojāt rozā briļļu periodu.

3. Viņš ir kļuvis romantiskāks. Jūsu attiecībās ir atgriezušies ne tikai randiņi, bet arī kaislīgi un īpaši romantiski mirkļi un ikdienas sīkumi. Viņš izsaka daudz komplimentu un pārsteidz ar galantiem žestiem. Ja tavs mīļotais kļuvis romantiskāks nekā līdz šim, vari būt droša, drīzumā kļūsi par līgavu.

4. Jūs biežāk apciemojat viņa ģimeni. Un pamazām viņš liek tev saprast, ka viņa ģimene ir arī tava ģimene. Ja tā, tad viņa galvā jau kādu laiku radusies vēlme tevi bildināt. Viņš vēlas, lai arī tu oficiāli kļūsti par viņa ģimeni, un pieņem viņa uzvārdu.

Foto: Shutterstock

5. Viņš attiecībās ar tevi ir pārsteidzoši pozitīvā noskaņojumā. Ja esi piefiksējusi, ka pēdējā laikā tavs mīļotais regulāri ir lieliskā noskaņojumā, tad vari būt pārliecināta, ka viņa noskaņojumu tik lielisku padara mirkļi, ko jūs pavadāt kopā. Un viņš zina, ka pavadīs ar tevi visu atlikušo dzīvi.

6. Viņš bieži runā par jūsu nākotni. Ja vīrietis ir nolēmis bildināt sievieti, viņš daudz vairāk sāks runāt par dažādiem nākotnes plāniem. Viņš vēlēsies, lai tu apzinies, ka jums kopā ir lemta laimīga un piepildīta nākotne kā pārim, kā precētam pārim. Iespējams, viņš cenšas noskaidrot valsti, uz kuru tu vēlētos doties atvaļinājumā. Mūsdienās arvien populārāk kļūst bildināt mīļoto skaista ceļojuma laikā.

7. Viņš dara visu iespējamo, lai tu būtu laimīga kopā ar viņu. Un to nevar noliegt, viņš dara visu, lai tu šajās attiecībās justos laimīga, novērtēta un mīlēta. Viņš vēlas, lai zini, ka vari viņam uzticēties un ka esi viņa sapņu sieviete.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Varis Klausītājs: “Necīnos kā Donkihots ar vējdzirnavām un ļauju visam ritēt dabisku gaitu”
Intervija 2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
17 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
3 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas