Kokteilis
Mīli

7 drošas pazīmes, ka sieviete vēlas ar tevi tikai vienas nakts attiecības0

Foto: Shutterstock

Jā, mūsdienās to dara arī sievietes. Turklāt viņas to dara vairāku iemeslu vadītas. Būsim atklāti, sievietes nebūt nav tās vienkāršākās būtnes uz planētas. Turklāt viņu nodomus nereti ir teju neiespējami saprast. Sākotnēji tev pat varētu šķist, ka esi saticis savu ideālo sievieti, līdz brīdim, kad pēkšņi viss mainās un viņa parāda savu patieso seju. Pirms uzsāc attiecības ar sievieti, pārliecinies, ka tu viņai patiešām nozīmē daudz un ka viņai šīs attiecības ir svarīgas. Pretējā gadījumā, sieviete tevi vienkārši izmantos.

Esam apkopojuši 7 pazīmes, kas liecina, ka sieviete vēlas ar tevi iesaistīties tikai un vienīgi vienas nakts attiecībās.

1. Viņa pieskaras tavām intīmajām vietām jau pirmajos randiņos. Turklāt viņa to dara, lai tu izjustu uzbudinājumu un iekārotu viņu. Neviena sieviete nekad neizdarīs šādus mājienus, ja būs ieinteresēta nopietnās attiecībās ar tevi.

Foto: Shutterstock

2. Viņa vēro tavas lūpas. Tā ir droša zīme, ka sieviete ir ieinteresēta intīmās attiecībās ar tevi. Turklāt, viņa vēro tavas lūpas, jo vēlas tevi noskūpstīt. Ikviens no mums zina, ar ko beidzas kaislīgi skūpsti.

3. Viņa iekož vai nolaiza savas lūpas ik reizi, kad tu uz viņu paskaties. Dažkārt tas ir neapzināti. Taču lielākoties tā ir acīmredzama norāde uz to, ka šī sieviete vēlas iesaistīties kaislīgos un intīmos vienas nakts piedzīvojumos.

Foto: Shutterstock

4. Viņa daudz runā par seksu. Turklāt, tas nebūt nav dīvaini, ja sieviete ir atvērta sarunām par intīmām attiecībām. Tas pat nenozīmē, ka viņa vēlas nodarboties ar seksu. Taču, ja viņa to dara pārāk bieži, tas var norādīt uz to, ka viņa ir ieinteresēta tieši seksuālās attiecībās ar tevi.

5. Tiekoties ar tevi viņa vienmēr valkā ļoti izaicinošu apģērbu. Viņa izvēlas ekstravagantus dekoltē un šķēlumus, lai tikai pievērstu tavu skatienu viņas atkailinātajām ķermeņa daļām.

Foto: Shutterstock

6. Viņa aicina tevi uz savu mājokli. Tu taču zini, ka sievietes tā parasti nedara. Ja viņa uzaicina tevi uz savu dzīvesvietu, vari būt drošs, ka viņa vēlas vienas nakts attiecības.

7. Viņa uzkrītoši čukst tev ausī. Sākumā tas varētu šķist valdzinoši, seksīgi un iekārojami. Tā burvīgā sajūta, kad sajūti sievietes elpu uz kakla vai auss ļipiņas… Taču arī šī sieviete ar šo sajūtu ir pazīstama, un viņa vēlas izjust patiešām baudpilnus mirkļus kopā ar tevi. Diemžēl nekas vairāk par fizisku tuvību vai konkrētu vajadzību apmierināšanu šai sievietei neinteresē. Vismaz šobrīd.

 

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas