Kokteilis
Dzīvo

7 biedējoši iemesli, kāpēc pie mājas nedrīkst stādīt skujkokus0

Foto: Pexels

Mūsu senči nekad nestādīja dārzā pie mājas skujkokus. Ar ko saistīts šis ticējums? Izrādās, tam ir ļoti nopietns un vērā ņemams iemesls, kāpēc šiem kokiem nav vietas tuvumā pie mājas un ģimenes.

1. Egle tiek uzskatīta par vienu no spēcīgākajiem kokiem – enerģētiskajiem vampīriem. Stādīt to tuvu mājai pavisam noteikti nevajadzētu, jo tā “izsūc” enerģiju no mājā dzīvojošajiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Tāpat senatnē ticēja, ka egle, kas atrodas tuvu mājai, piesaista nelaimes un slimības.

2. Tāpat nav ieteicams pie mājas stādīt tūjas, jo šie koki simbolizē mirušo pasauli. Tūjas ir ļoti ieteicamas kapos, taču ne pie mājas, kurā dzīvo cilvēki.

3. Biedējošs ticējums saistās ar egļu un tūju augšanas ātrumu – sensenos laikos ticēja, ka, ja egle vai tūja pāraug augumā to cilvēku, kas to iestādījis, šis cilvēks var saslimt vai pat nomirt.

Foto: Pexels

4. Taču, ja šie koki pārauga pat mājas jumtu, tika uzskatīts, ka ir gaidāma liela nelaime vai traģisks negadījums, kas skars māju – piemēram, ugunsgrēks.

5. Vēl kāds ticējums vēstī, ka skujkoki “izdzīvo” no mājas vīriešus – tas nozīmē, ka mājās, kuru tuvumā aug egles vai tūjas, valda strīdi un nelaimīgas attiecības, kas, galu galā, beidzās ar to, ka vīrieši ģimeni pamet.

6. Tāpat egli saista ar mirušo pasauli un uzskata, ka jebkura egle, kas atrodas mājas tuvumā, patiesībā piesaista mirušo pasauli. Ne velti bērēs, izvadot cilvēkus uz to pasauli, tiek izmantoti tieši egļu zari.

Foto: Pixabay

7. Tieši tikpat neieteicami stādīšanai pie mājas ir tādi koki kā ciedrs un priede. Bioenerģētiķi apgalvo, ka visi šie koki ir enerģētiskie vampīri, kas ļoti slikti ietekmē blakus dzīvojošos cilvēkus un mājdzīvniekus. Cilvēki, it īpaši bērni un veci cilvēki var bieži slimot, viņus var mocīt bezmiegs un pat murgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
15 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits 1
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
7 stundas