Kokteilis
Dzīvo

7 attēli, kas nedrīkst atrasties guļamistabā: tie negatīvi ietekmē cilvēku pašsajūtu0

Foto: Pexels

Guļamistaba ir telpa, kas ir domāta komfortablam miegam un pozitīvai enerģijai, tāpēc ezotēriķi iesaka uzmanīties ar interjera priekšmetiem šajā telpā, it īpaši ar gleznām, jo, kā izrādās, to enerģētika var ļoti tieši sekmēt vai graut guļamistabas auru. Gleznas un fotoattēlus ir jāizvēlas ļoti atbildīgi, lai tie ne tikai uzlabotu mājokļa interjeru, bet arī dāvātu pozitīvu un noderīgu enerģētiku mājas saimniekiem. Īpaši vērīgiem jābūt, kad runa ir par guļamistabu, jo miegs un laba pašsajūta ir galvenie atslēgvārdi katra cilvēka dzīvē.

Kādas fotogrāfijas un attēli nav piemēroti guļamistabai:

Ilustratīvs attēls
Foto: pexels

1.  Attēli, kuros atveidoti daudzi cilvēki vai pat cilvēku masas, kas rada troksni (piemēram, dejo vai muzicē). Šādas gleznas var nelabvēlīgi ietekmēt jūsu nervu sistēmu.

2. Nevajadzētu nekādā gadījumā izvēlēties tādas gleznas, kurās ir iemūžināti dzīvnieki agresijas brīdī: tie raisīs tādas emocijas, kas par mieru liks aizmirst.

3. Saskaņā ar fen – šui ticējumiem, guļamtelpā nedrīkst atrasties attēli, kuros ir redzama kustība: tas traucēs jūsu mieru.

4. Aizliegts guļamistabā (un visā mājoklī!) likt gleznas vai attēlus, kuros ir redzama negatīvā enerģētika: bēdas, posts un nāve.

5. Tāpat nevajadzētu izvēlēties tādus attēlus, kuros redzamas dabas stihijas: vētras un kataklizmas, arī tās izraisa nemieru un izjauc pozitīvo enerģiju.

6. Guļamtelpā nedrīkst atrasties attēli ar kustīgu ūdeni – viļņi vai ūdenskritums, šādus attēlus jānovieto citās telpās – viesistabā vai darbistabā.

7. Saskaņā ar fen- šui: guļamistabā nedrīkst izvēlēties ar attēlus, kuros redzams rudens – kaili koku zari, krītošas lapas – tas negatīvi ietekmē divu cilvēku attiecības.

Kādas gleznas un fotoattēli iederas guļamistabā:

Foto: Pexels

1. Guļamistabai derēs tādi attēli, kuros ir attēloti dažādi dabas skati – piemēram, vasarīga lauku ainava, kas izraisa romantiskas noskaņas, ko var sajust pat savā ķermenī.

2. Pie sienas drīkst būt ne tikai fotografēti vai zīmēti attēli, bet arī austi. To siltā un mīkstā enerģētika labi ietekmē cilvēka ķermeni.

3. Ļoti piemērotas guļamistabai ir gleznas un attēli, kuros redzamas peonijas. Šie ziedi simbolizē mīlestību un ir ļoti ieteicami telpās, kur uzturas laulātie pāri – tie var palīdzēt iedegt kaisli un pat izbeigt strīdus.

4. Der arī tādi attēli, kuros redzami akmeņi – tie palīdz atgūt spēkus un enerģijas tonusu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas