Kokteilis
Dzīvo

7 attēli, kādus nedrīkst glabāt savās mājās0

Foto: Unsplash

Katrai fotogrāfijai ir sava enerģētika, kas ir spējīga radīt kā pozitīvu enerģiju, tā arī, diemžēl, negatīvu. Ezotēriķi iesaka uzmanīgi izturēties pret dažām fotogrāfijām un attēliem, un uzmanīgi ar tiem apieties, lai nepiesauktu nepatikšanas.

Katras ģimenes mājās ir īpaša enerģētika, kas ir saistīta ne vien ar cilvēkiem, kas tajā dzīvo, bet arī ar lietām, kas tur atrodas. Fotogrāfijas un attēli nav izņēmumi, un daudzas no tām nevajadzētu turēt mājoklī, lai nekaitētu savai veselībai un psiholoģijai.

1. Fotogrāfijas un attēli ar neizskaidrojamiem pleķiem

Foto: Pexels

Gadās, ka uz attēliem vai fotogrāfijām parādās neizskaidrojami pleķi. Šādas izplūdušas fotogrāfijas pievelk slimības tiem cilvēkiem, kas šajās bildēs ir redzami. Gadījumos, kad pleķi ir radušies tieši uz konkrētiem cilvēkiem, kas redzami uz fotogrāfijas, nepieciešams pārbaudīt veselību un nekontaktēties ar ļauniem cilvēkiem.

2. Fotogrāfijas ar mirušiem cilvēkiem

Foto: Pexels

Nāves enerģētika ir bīstama, it īpaši, ja fotogrāfijās redzamas bēres vai zārks. Šādus attēlus nevajadzētu turēt mājās, taču ja kaut kādu iemeslu dēļ to nevar izdarīt, tad šīs fotogrāfijas noteikti ir jāglabā atsevišķi no dzīvu cilvēku bildēm. Mirušu cilvēku fotogrāfijas nav ieteicams turēt redzamās vietās, lai šī enerģija pēc cilvēka aiziešanas “neiemājotu” jūsu mājoklī.

3. Negatīvu cilvēku fotogrāfijas

Foto: Unsplash

Gadās tā, ka cilvēku dzīves ceļi šķiras un viņi viens otram sūta negatīvu enerģiju – ar pārmetumiem un strīdiem. Ja jums mājās ir saglabājusies kāda fotogrāfijas ar cilvēkiem, kas jums ir nodarījuši pāri vai vēlējuši ļaunu, neglabājiet šīs bildes kopīgā albūmā kopā ar citām fotogrāfijām. Vispareizāk no tām būtu tikt vaļā, lai šo cilvēku negatīvā enerģētika neiemājotu jūsu mājokļa vidē.

4. Emocionālas fotogrāfijas

Foto: Pexels

Fotogrāfijas glabā emocijas, kuras ne vienmēr izdodas kontrolēt. Dažos fotouzņēmumos cilvēki tik ļoti pauž savas jūtas, ka tas ietekmē arī apkārtējos. Arī šādām fotogrāfijām nav vietas kopīgajā albūmā. Nav izslēgts, ka cilvēki ar trauslu biolauku var “pārmantot” svešas emocijas, kas atstāj spēcīgu ietekmi uz viņu dzīvi.

5. Dabas fotogrāfijas

Foto: Pexels

Ne katrs attēls un fotogrāfija, kurā redzams dabas skaistums, ir iederīgs mājoklī. Šādos attēlos var būt lauzti, nokaltuši koki, izžuvuši ziedi vai dažādas dabas kataklizmas. Šādi attēli atņem pozitīvo enerģiju, laimi un prieku, kā arī atraida naudas enerģiju no konkrētās mājas.

6. Izpostītas mājas

Foto: Pexels

Emocionāli un enerģētiski spēcīgas ir fotogrāfijas ar izpostītām mājām, pat, ja tie ir arhitektūras pieminekļi. Tādiem attēliem nav vietas mājoklī. Postošā enerģētika var kļūt “dzīva” un traucēt jūsu laimei un priekam.

7. Bēdas

Foto: Unsplash

Jebkuram attēlam, kurā ir redzams kāds bēdu sagrauzts cilvēks, piemīt negatīvā enerģija. Ja jūs nevēlaties dažādas nepatikšanas savā dzīvē, tādas fotogrāfijas nevajadzētu glabāt mājās. Tie nav iederīgi arī kā gleznas, jo bēdas un negatīvās emocijas kaitē ģimenes laimei un pozitīvajai noskaņai ģimenē.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas