Katras sievietes zelta likums – apavu par daudz nemēdz būt. Dažas no mums ir gatavas iegādāties par vienādus modeļus dažādās krāsās, ja tās labi der un patīk. Taču lai iepirkumi nekļūtu haotiski, bet skapis tomēr nav bezizmēra, pirms tam kā ieiet apavu veikalā, apskatieties šo sarakstu. Mēs pateiksim priekšā, kādiem 7 apavu modeļiem ir jābūt jebkuras sievietes skapī.

Sandales

apavi5
Jebkāda veida sandales – ar augstu papēdi, ar platformu, bez papēža, ir ideāli piemērotas vasaras sezonā. Dažkārt mums šķiet, ka katra vasara atnāk ar jaunu sandaļu trendu. Tomēr jebkuras sandales būs piemēroti apavi, īpaši komplektā ar vasarīgu kleitiņu, svārkiem vai biksēm.

Balerīnas

apavi2
Vieni no visērtākajiem apaviem sieviešu garderobē ir tā dēvētās balerīnas. Tie ir eleganti un universāli apavi visiem dzīves gadījumiem. Tās var valkāt kopā ar svārkiem, biksēm, kleitām. Tās piestāv kā gara, tā maza auguma sievietēm.

Laiviņas

apavi4
Dodoties uz lietišķu tikšanos, uz ballīti, uz modes skati – laiviņas palīdzēs jebkurai sievietei izskatīties eleganti un sievišķīgi. Pat visvienkāršākie džinsi komplektā ar laiviņām uzliks punktu uz i.

Kedas un sporta apavi

apavi6
Kedas vai sporta apavi – ir vis-visērtākie apavi. Tie ir ne tikai praktiski, bet tos var stilīgi valkāt dažādās situācijās. Šādus apavus var kombinēt gan ar sporta apģērbu, bet arī ar casual stilu, vai arī pat nēsāt kopā ar sievišķīgu kleitu.

Šņorzābaki

apavi7
Mazliet vīrišķīgi, mazliet smagnēji – pēc būtības vīriešu apavi, tomēr tie ir leģendāri. Šie ir tie paši apavi, kas ļaus jums izskatīties stilīgi jebkuros laika apstākļos.

Augstie zābaki

apavi1
Šādiem zābakiem patiešām ir jābūt katras sievietes skapī, lai tos varētu nēsāt kopā ar īsiem svārkiem vai kleitām, un arī biksēm. Tie var būt gan uz augsta papēža, gan ar plakanu zoli, jebkurā gadījumā, šie apavi jūsu tēlu padarīs īpašu, bet kājas – vizuāli slaidākas un garākas.

Bosforti

apavi3
Tie ir šauri zābaki, kas cieši piekļaujas kājai, lakotie modeļi ir 2018.gada sezonas trends. Šādus drosmīgus modeļus var valkāt kopā ar apjomīgu svīteri un šaurām džinsu biksēm.