Zodiakālo zīmju astroloģiskās īpatnības var pateikt priekšā, kuru zīmju pārstāvji vislabāk sader gultā. Dažkārt tas, kas tev patīk attiecībās nav tas, kas patīk guļamistabā. Taču ir cilvēki, kuru raksturs tev šķiet neciešams, bet seksuāli starp jums ir satriecoša seksuālā ķīmija. Lūk, seši zodiakālie pāri, kas seksuāli ir visvairāk saderīgi viens ar otru.

Auns un Skorpions
Saved divas kaislīgākās zodiaka zīmes kopā un iegūsi neticami mežonīgu seksu. Auns un Skorpions var bieži strīdēties, bet, kad runa ir par guļamistabu, šī agresija ātri pārtop par kaisli.

Auns noteikti pacentīsies vienmēr būt uzdevumu augstumos, bet Skorpions vienmēr centīsies ieviest intīmajās attiecībās jauninājumus. Šīs abas zodiaka zīmes ir uzņēmīgas un dominējošas, tāpēc vienmēr cenšas izmēģināt kaut ko jaunu gultā.

Vērsis un Strēlnieks
Esi gatavs jautrībai, jo tu, visticamāk, ķiķināsi visa intīmā akta laikā. Sekss starp Vērsi un Strēlnieku ir romantisks un aušīgs.

Jūs abi jutīsieties tik atvērti un komfortabli, ka jokosiet viens par otru. Strēlnieka apburošā daba apvienojumā ar Vērša mīlestību pret jutekliskiem pieskārieniem – ideāls salikums.

Dvīņi un Mežāzis
Ja ir veids, kā padarīt intīmo aktu intelektuālu, tad tas ir pa spēkam Dvīņiem un Mežāzim. Šis pāris ir neticami nopietns, taču apvienojoties, starp viņiem iedegas neticami spēcīga kaisle.

Guļamistabā starp viņiem nav nekā mežonīga, bet pietiekami daudz smagas elpošanas un ilgu skatienu kā romantiskas filmas ainā. Jūs abi vienmēr būsiet uz viena viļņa, jo zināt, ka galvenais seksā ir sarunāšanās.

Lauva un Svari
Ja sagribētu, Lauva un Svari varētu nospēlēt aina no kinofilmas “Greja piecdesmit nokrāsas”. Lauva izpilda ideālu dominējošo lomu un vienmēr grib kontrolēt situāciju. Svari ir piekāpīgāki pēc dabas un, visticamāk, ļaus ar sevi darīt vienalga ko, kamēr jūtas mīlēti.

Protams, šie divi, visticamāk, krīt viens otram uz nerviem ārpus guļamistabas robežām, bet līdzko viņi nonāk gultā, konflikts izgaist acumirklī.

Zivis un Vēzis
Starp Vēzi un Svariem ir neparasta ķīmija un emocionāls sekss. Jūs abi seksa laikā varat apraudāties un jums par to nebūs kauns.

Zivis un Vēzis var būt pārāk pašpaļāvīgi, tāpēc pārāk ilga kopdzīve diez vai ir iespējama, tomēr tās laikā jums izdosies baudīt pašu jutekliskāko seksu. Zivis, visticamāk, deklamēs dzejoļus par tavām ķermeņa formām, bet Vēzis aprakstīs jūsu gaidāmās kāzas visās detaļās.

Jaunava un Ūdensvīrs
Šie analītiķi pārvērtīs seksu par kubiku rubiku, kuru atrisinās minūtes laikā. Jaunava un Ūdensvīrs ir nopietni domātāji un ienes šo īpašību arī guļamistabā.

Jaunava pievērš uzmanību sīkākajām detaļām, kas ļoti noder, kad viņa grib iepriecināt partneri. Ūdensvīram ir ārkārtīgi ciets apvalks, tāpēc viņam vajadzīgs tas, kas spēj ātri pakļūt zem tā. Šie abi, visticamāk, dzīves jēgu atradīs starp savas gultas palagiem.

Avots: “soulpost.ru”