Kokteilis
Dzīvo

6 zodiaka zīmju sievietes, no kurām ir jābaidās: nestājieties viņām ceļā!0

Foto: Pixabay

Visiem ir labi zināms, ka tādas sievietes, ko mēs mēdzam dēvēt par “maitām”, nav gluži rakstura iezīme, bet drīzāk dvēseles stāvoklis konkrētajā momentā. “Maita” var būt ikviena sieviete – vienai tas sanāk labāk, citai – sliktāk. Bet ir tādas sievietes, kurām šis tēls piestāv tik ļoti, ka, ja vien viņa atveidotu šādu lomu kādā kinofilmā, tiktu nominēta “Oskaram”. Esam par to droši!

Un tā, lūk, zodiaka zīmes, kurās dzimušās sievietes ļoti labi prot spēlēt šo lomu – būt egoistiskas, neapmierinātas, histēriskas, reizēm pat ļaunas un ļoti veikli manipulē ar citiem cilvēkiem.

1. vieta – Auns

Auns ir viena no visietiepīgākajām zodiaka zīmēm, kas grib kontrolēt visu un visus, kas atrodas ap viņu. Un lai gan šī rakstura iezīme netraucē labai draudzībai, jāņem vērā, ka iekarot sievietes – Auna draudzību vai sirdi nemaz nav viegli. Pats galvenais – nekad viņai nemelot un nenodot, jo niknuma izpausmēs viņai līdzīgu nav. Šai sievietei vēl arīdzan ir grūti kontrolēt negatīvas emocijas. Viņa izdarīs visu iespējamo, lai savus ienaidniekus iznīcinātu ātri un nežēlīgi. Necentieties šo sievieti apmānīt ar laba cilvēka masku, ja jūs tāds neesat – viņa ar jums manipulēs kopš tā brīža, kā jūs būsiet ar viņu iepazinies, un pat to nenojautīsiet.

2. vieta – Vēzis

Ja sieviete – Vēzis jums neuzticas, tad nekas nespēs šo viņas viedokli mainīt. Šai sievietei piemīt spēcīgi attīstīta intuīcija, turklāt viņa pēc rakstura ir salīdzinoši depresīva. Kad viņai uzrodas kāds plāns, viņa, tiesa kas tiesa, ir ārkārtīgi radoša un pārliecinoša. Vēzis ir ļoti aizdomīga zodiaka zīme, tāpēc sākotnēji cilvēkos viņas redz tikai slikto, un tikai pēc tam sāks meklēt, vai šajā personā vispār ir kaut kas labs. Ja gadās Vēzim nodarīt pāri, teiksim jums godīgi, labāk pārcelieties uz dzīvi citā valstī, jo viņas atriebības plāni ir ārkārtīgi episki, turklāt ļoti postoši un nesaudzīgi. Savukārt, ja Vēzis jums uzticas, viņa būs ļoti uzticama, labestīga un rūpēsies par jums. Vēži – sievietes ir lieliski ģimenes locekļi, draugi un partneri. Tomēr vienmēr atcerieties, ja reiz nodosiet viņas uzticību, jums ir lemts “nāvessods”.

Foto: Pixabay

3. vieta – Lauva

Vislabākā lieta, kas raksturo Lauvu ir tā, ka patiesībā viņa nemīl intrigas. No otras puses, Lauvu cīņā neapturēs nekas, ja kāds viņai neglauda “pa spalvai”. Šī sieviete ir apveltīta ar ļoti egocentrisku raksturu un patiesi uzskata, ka viņai vienmēr ir taisnība. Šī pārliecība padara viņu par briesmīgu pretinieku diskusijās vai strīdos, ja neesat mierā ar viņas viedokli. Bez tam, viņa ir ļoti radoša un velnišķīgi gudra.

4. vieta – Jaunava

Lai gan Jaunavas ir mazliet kautrīgas un intravertas personības, viņas nevar ciest, kad viņām stājas ceļā. Ja jūs izvedīsiet no pacietības šo sievieti, viņa pārvērtīsies par visas pasaules ļaunumu vienā veselā. Brīžos, kad tas notiek, sieviete – Jaunava kļūst ietiepīga, ļoti kritiska, pat cietsirdīga un sabradā visu, kas stāv viņas ceļā. Nav prātīgi nenovērtēt šo sievieti, jo viņa ir ārkārtīgi viltīga un ir ļoti sīvs pretinieks.

Foto: Pixabay

5. vieta – Skorpions

Šīs sievietes personību ļoti labi raksturo Skorpions kā dzīvnieks. Viņa var būt vislabākais draugs un viskaislīgākais partneris, taču tajā pat laikā agresija un tās risks, nekur nepazūd. Bez tam, atcerieties, ka viņa ir ļoti greizsirdīga un aukstasinīga savā atriebībā. Ja jūs viņai esat nodarījuši pāri, tad jūs viņas sarakstā kļūsiet par pirmo lietu, kas “jāatrisina”. Un, ticiet, šis atrisinājums jums nemaz nepatiks.

6. vieta – Zivis

Sievietēm – Zivīm ir divas sejas: viņas var likties ļoti labsirdīgas, kas visu laiku kādam palīdz, bet jau pēc brīža var pārvērsties par īstu elles iemiesojumu, kas bojās dzīvi. Par cik šīs sievietes biežāk uztraucās par citiem, tad bieži vien attiecības ar viņām var būt ļoti sarežģītas. Sievietes – Zivis lieliski prot izdarīt tā, lai jūs justos kā vissliktākais cilvēks pasaulē – un viss tikai tāpēc, ka viņas neprot (un negrib!) kontrolēt pašas savu dzīvi.

Foto: Pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv