Katrai sievietei ir savs magnēts, ar ko viņa pievilina pretējo dzimumu. Taču saskaņā ar astroloģiskiem faktiem noteiktas īpašības, kas piemīt konkrētām zodiaka zīmēm, padara tās vairāk “magnētiskas” pretējā dzimuma acīs. Eksperti uzskata, ka tieši šo zodiaka zīmju sievietes ir neatvairāmas vīriešu acīs.

1. Sievietes – Zivis

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Sievietes, kas dzimušas šajā zīmē, piesaista vīriešus vispirms ar saviem žestiem un spēju izrādīt savas emocijas. Viņas meklē stiprus un par sevi pārliecinātus vīriešus, kas var nodrošināt stabilas attiecības. Turklāt Zivis nav ieciklējušās uz materiālām vērtībām, tāpēc attiecībās kops tieši emocionālo pusi. Sievietes Zivis lieliski zina, ka ģimenes fundaments ir nevis nauda, bet mīlošas un stipras attiecības. Viņas vienmēr cenšas apmierināt sava partnera vēlmes un reti viņam kaut ko atsaka. Viņas ir ļoti labsirdīgas partneres, kuras ir spējīgas uz beznosacījuma mīlestību, negaidot neko pretī. Tieši šīs īpašības viņas padara par tik pievilcīgām vīriešus acīs.

2. Sievietes – Mežāži

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Lai gan sievietes Mežāži var šķist “aukstas” un nepieejamas, viņas prot uzbūvēt stabilas attiecības. Protams, ir nepieciešama pacietība, pirms šāda sieviete jūs vispār ielaidīs savā dzīvē, taču kad viņas atveras, viņas kļūst par ideālām dzīves partnerēm. Viņas ir spējīgas sevi iedomāties otra vietā, var būt ļoti mīlošas un devīgas, bet nekad neļaus izmantot sevi. Šīs sievietes atšķiras ar izcilu prātu un lieliski risina jebkuru situāciju, tāpēc nevajag pat censties ar viņām manipulēt.
Visā, ko viņas dara, viņas ir ārkārtīgi elegantas un neatkarīgas, kas padara viņas tik pievilcīgas vīriešu acīs. Mīlas lietās viņām patīk tieša valoda, kas padara viņas ne mazāk interesantas.

3. Sievietes – Skorpioni

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Šīs sievietes ir ļoti īpašas. Tādas sievietes vīrieši aizmirst reti, bet ja attiecības kaut kādu iemeslu dēļ tomēr izjukušas, vīrieši ik pa laikam cenšas atgriezties pie viņām atpakaļ. Attiecības ar viņām līdzināsies amerikāņu kalniņiem. Šīm sievietēm nepatīk, kad viņu dzīve kļūst pārāk vienkārša un paredzama, tāpēc viņas laiku pa laikam ugunij piešauj eļļu. Viņām piemīt spēja mainīties un kļūt stiprākām, neraugoties uz dažādiem likteņa izaicinājumiem. Turklāt sievietes – Skorpioni ir lieliski psihologi, un viņas zina visslēptākās sava partnerea vēlmes. Labās attiecībās viņas rūpējas par savu vīrieti un ir maigas pret viņu. Ja vīrietis ir gatavs pieciest viņas nebūt ne vienkāršo raksturu, viņa kļūs par vislabāko un uzticamāko dzīves partneri.

4. Sievietes – Ūdensvīri

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Sievietes, kas dzimušas zem Ūdensvīra zvaigznāja, ir pazīstamas kā unikālas un brīvi domājošas. Viņām nevajag citu cilvēku palīdzību, jo viņas vienmēr ir stipras un neatkarīgas. Ūdensvīru pievilcība slēpjas tajā, ka viņas spēj būt atbildīgas pašas par sevi un savu rīcību, negaidot to no vīrieša. Viņām ir lieliska humora izjūta un ass prāta, un viņas vienmēr ir gatavas rast oriģinālu risinājumu attiecību problēmās. Sieviete – Ūdensvīrs – tie ir svētki un pārsteigums vienā. Viņa ir neparedzama un spontāna pēc dabas un vienā mirklī var pārvērsties par ļoti kaislīgu un enerģisku sievieti. Attiecības ar šīm sievietēm reti kad ir garlaicīgas, un vīrieši ir gatavi šiem piedzīvojumiem!

5. Sievietes – Strēlnieki

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Sievietes – Strēlnieki – tās ir spilgtas un neaizmirstamas sievietes. Pret dzīvi viņas izturas mierīgi un optimistiski, uzskatot, ka viss nokārtosies un nekad nezaudē cerību, ja sastopas ar grūtībām. Lai gan viņām piemīt ļoti attīstīta loģiskā domāšana, viņas to neuzspiedīs partnerim. Pateicoties draudzībai un atvērtībai šīs sievietes kļūst ne tikai par lieliskām mīlniecēm, bet arī par lieliskiem draugiem savam partnerim. Ja vīrietis ir aizņemts un nevar viņai sastādīt kompāniju, viņa nediedelēs uzmanību, bet vienmēr atradīs veidu, kā pašai labi pavadīt laiku. Šīs sievietes ir dāsnas un vienmēr gatavas palīdzēt citiem, viņas ir asprātīgas un prot uzlabot apkārtējo garastāvokli. Tas viss viņas padara par ļoti pievilcīgām pretējā dzimuma acīs.

6. Sievietes – Lauvas

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Šīs sievietes vizuļojas kā briljanti! Viņas vienmēr ir gatavas kontrolēt situāciju un nepadodas grūtību priekšā. Pat ārēji šīs sievietes izstaro spēku un pārliecību. Pat, ja šī sieviete neatšķiras ar spožu ārējo izskatu, viņa vienmēr to kompensē ar savu entuziasmu un humora izjūtu. Ja šāda sieviete ir nospraudusi sev mērķi, viņa vienmēr to sasniegs, kas vīriešos izraisa absolūtu sajūsmu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem