Kokteilis
Dzīvo

6 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem nav intuīcijas0

Foto: Pexels

Intuīcija vai iekšējā balss ir ļoti liels palīgs dzīvē – dažkārt tā pasargā no nepareiziem vai pārsteidzīgi pieņemtiem lēmumiem. Palīdz nekļūdīties cilvēkos un izvēlēties pareizos dzīves ceļus. Taču izrādās, ka ir arī tādi zodiaka zīmju pārstāvji, kuru intuīcija guļ dziļā miegā.

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji absolūti nesajūt neko no tā, kas ar viņiem varētu notikt, tāpēc arī nevar paļauties uz savu intuīciju. Auns labi var sajust cilvēkus un to nodomus, izprast viņu rīcību, taču nevar paļauties uz savu iekšējo balsi.

Vērsis

Vēršu intuīcija lielākoties nestrādā un iemesls ir gaužām vienkāršs – Vērši paši neļauj tai darboties. Vērsis nav radis uztraukties par niekiem kaut kādu šķietamu sajūtu dēļ. Kāpēc domāt par to, kas nav pierādāms? Starp citu, attiecībās ar cilvēkiem Vērši tomēr paļaujas uz savu iekšējo balsi, taču tā kā nemēdz tajā ieklausīties, attiecībās ar mīļoto cilvēku bieži rodas problēmas, kurām nav pamata. Tā, piemēram, nepamatota greizsirdība, kas Vērsim ir visai ierasta aizraušanās.

Mežāzis

Mežāžiem ir laba intuīcija attiecībā uz citiem cilvēkiem un parasti viņi nekļūdās, izvēloties sev draugus. Taču intuīcija biznesa, naudas, darba jomās nedarbojas vispār un nemaz. Tieši viņi var ieguldīt naudu vismuļķīgākajos projektos un palikt bez nekā, ticot, ka būs gaidāma liela peļņa.

Svari

Svari nekad nezina, kas atrodas aiz stūra, bet vienalga skrien turp nedomājot. Svariem nav ne mazākās izpratnes, kas tā intuīcija vispār tāda ir. Viņiem ir grūti pieņemt lēmumus un viņi vienmēr meklē atbalstu. Iekšējā balss Svariem atrodas pastāvīgā miega stāvoklī.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Strēlnieku dzīvē viss ir viegli un vienkārši, tāpēc viņi sevi neapgrūtina ar ieciklēšanos uz sīkumiem. Ja vien viņi patiešām nav nokļuvuši kādā bezizejas situācijā. Bet arī tad viņi drīzāk meklēs racionālu izeju, kas šķiet visērtākā, nevis tādu, ko pateiks priekšā iekšējā balss. Ja tā arī skaļi bļauj, Strēlnieks neko nedzird.

Ūdensvīrs

Nevarētu teikt, ka Ūdensvīriem intuīcijas nav pavisam, taču tā ir tik vāji attīstīta, ka paļauties uz to nevar. Viss tikai tāpēc, ka vairumā gadījumu Ūdensvīrs savu intuīciju “apklusina”. Un tomēr vajadzētu reizēm censties pievērst uzmanību zīmēm un iekšējai balsij, lai aizietu pa pareizo ceļu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
3 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Viens vārds, kas precīzi raksturo tevi saskaņā ar zodiaka zīmi: kāds tas ir?
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Broka gatava atkāpties, Bricis prāto par valsts maiņu
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Noskaidro bojāgājušā identitāti Juglas dzīvoklī: policija sniedz jaunas ziņas
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijā kravas mašīnas konteinerā atrasti 39 cilvēku līķi
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Ministrs: Ušakova ballīte ir beigusies, Burovs maksā rēķinus 4
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Kijevas centrā nograndis spārdziens; ir bojāgājušie
54 minūtes