Kokteilis
Dzīvo

6 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem nav intuīcijas0

Foto: Pexels

Intuīcija vai iekšējā balss ir ļoti liels palīgs dzīvē – dažkārt tā pasargā no nepareiziem vai pārsteidzīgi pieņemtiem lēmumiem. Palīdz nekļūdīties cilvēkos un izvēlēties pareizos dzīves ceļus. Taču izrādās, ka ir arī tādi zodiaka zīmju pārstāvji, kuru intuīcija guļ dziļā miegā.

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji absolūti nesajūt neko no tā, kas ar viņiem varētu notikt, tāpēc arī nevar paļauties uz savu intuīciju. Auns labi var sajust cilvēkus un to nodomus, izprast viņu rīcību, taču nevar paļauties uz savu iekšējo balsi.

Vērsis

Vēršu intuīcija lielākoties nestrādā un iemesls ir gaužām vienkāršs – Vērši paši neļauj tai darboties. Vērsis nav radis uztraukties par niekiem kaut kādu šķietamu sajūtu dēļ. Kāpēc domāt par to, kas nav pierādāms? Starp citu, attiecībās ar cilvēkiem Vērši tomēr paļaujas uz savu iekšējo balsi, taču tā kā nemēdz tajā ieklausīties, attiecībās ar mīļoto cilvēku bieži rodas problēmas, kurām nav pamata. Tā, piemēram, nepamatota greizsirdība, kas Vērsim ir visai ierasta aizraušanās.

Mežāzis

Mežāžiem ir laba intuīcija attiecībā uz citiem cilvēkiem un parasti viņi nekļūdās, izvēloties sev draugus. Taču intuīcija biznesa, naudas, darba jomās nedarbojas vispār un nemaz. Tieši viņi var ieguldīt naudu vismuļķīgākajos projektos un palikt bez nekā, ticot, ka būs gaidāma liela peļņa.

Svari

Svari nekad nezina, kas atrodas aiz stūra, bet vienalga skrien turp nedomājot. Svariem nav ne mazākās izpratnes, kas tā intuīcija vispār tāda ir. Viņiem ir grūti pieņemt lēmumus un viņi vienmēr meklē atbalstu. Iekšējā balss Svariem atrodas pastāvīgā miega stāvoklī.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Strēlnieku dzīvē viss ir viegli un vienkārši, tāpēc viņi sevi neapgrūtina ar ieciklēšanos uz sīkumiem. Ja vien viņi patiešām nav nokļuvuši kādā bezizejas situācijā. Bet arī tad viņi drīzāk meklēs racionālu izeju, kas šķiet visērtākā, nevis tādu, ko pateiks priekšā iekšējā balss. Ja tā arī skaļi bļauj, Strēlnieks neko nedzird.

Ūdensvīrs

Nevarētu teikt, ka Ūdensvīriem intuīcijas nav pavisam, taču tā ir tik vāji attīstīta, ka paļauties uz to nevar. Viss tikai tāpēc, ka vairumā gadījumu Ūdensvīrs savu intuīciju “apklusina”. Un tomēr vajadzētu reizēm censties pievērst uzmanību zīmēm un iekšējai balsij, lai aizietu pa pareizo ceļu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
52 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
48 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda