Ja jūs esat viena no šīm 6 zodiaka zīmēm, jūs nekad nepaliksiet malā un nekautrēsieties darīt zināmu savu viedokli. Kad jums ir ko teikt, jūs to izdarīsiet bez minstināšanās. Likt jums paklusēt, nav vienkāršs uzdevums.

1. Auns

Kad Auns ķeras pie lietas, viņš savas darbības komentē skaļi. Viņu nepamanīt gluži vienkārši nav iespējams. Šī zīme ir tik pārliecināta par sevi un savām spējām, ka nekad nebaidās izteikt savu viedokli. Viņu neuztrauc, vai viņā grib ieklausīties apkārtējie – viņš gluži vienkārši pasaka, ko par to domā un absolūti nav gatavs šo vēlmi apslāpēt.

2. Dvīņi

Dažās situācijās Dvīņi ir mierīgi un nosvērti, bet, kad viņi ir “sociālajā režīmā”, tad, kā likums, kļūst skaļi. Viņiem ļoti patīk būt pamanītiem un sadzirdētiem, tāpēc sava viedokļa izteikšana ir viņiem svarīga lieta. Viņi ir ļoti enerģiski un sabiedriski, bet dažkārt var aizrauties ar savu pārlieki izteiksmīgo entuziasmu un enerģiskumu.

3. Lauva

Lauvas ir dzimuši līderi, bet tas nozīmē, ka viņus dzirdēt var vienmēr. Šīs zīmes pārstāvji vēlas, lai viņu paziņojums skanētu skaidri un skaļi. Lauvām ir izcila humora izjūta un viņi prot ļoti skaļi un “lipīgi” smieties, tādējādi uzreiz pievēršot sev apkārtējo uzmanību. Skaļums un daiļrunība – šīs ir divas īpašības, kuru dēļ Lauvas vienmēr tiek pamanītas.

4. Svari

Arī Svari prot skaļi izpausties. Ja viņi ir priecīgi (vai gluži pretēji – tādi nav) kādu redzēt, viņi nekavējoties ļaus par to uzzināt. Ja viņi kaut kam tic, tam kaislīgi paudīs savu viedokli par konkrēto jautājumu, pat, ja to neprasīs konkrētā situācija. Viņi, protams, cenšas sevi turēt rokās, taču ir lietas (tādas kā netaisnība, piemēram), kas viņus gluži vienkārši “izsit no sliedēm”. Svari var būt ļoti pieklājīgi un apburoši, taču nelieciet viņiem apklust, ja nevēlaties uzzināt viņu pretējās puses īpašības.

5. Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāvjiem piemīt entuziasms un viņi ir ļoti runātīgi. Viņi nevar valdīt pār savu uztraukumu, kas radies no kādiem iespaidiem, piemēram, jaunas informācijas vai jaunas pazīšanās. Viņi tāpat mīl jokot, smieties un priecāties. Strēlniekiem ļoti patīk piesaistīt sev uzmanību un dalīties ar savām domām. Viņi var būt ļoti tieši, taču ir taktiski – gluži vienkārši viņi vēlas pateikt visu maksimāli atklāti.

6. Ūdensvīrs

Kad jūs pastāvīgi par kaut ko cīnaties un cenšaties sev apkārt pulcēt cilvēkus, jums ir jābūt sadzirdamam, un tas kā reiz attiecas uz Ūdensvīriem. Šīs zīmes pārstāvjiem vienmēr ir iespēja savu ideju “nest” lielākās tautās. Dažkārt viņi var pārlieku aizrauties un ja domā, ka viņus neizdzirdēs, tad kļūst aizvien skaļāki un skaļāki. Gadās, ka Ūdensvīrs atgrūž cilvēkus ar savu skaļo runāšanu, taču ignorēt to diemžēl nav iespējams.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem