Kokteilis
Dzīvo

6 zodiaka zīmes, kas prot piesaistīt veiksmi un biežāk par citiem kļūst bagātas0

Foto: pixabay

Šo zodiaka zīmju pārstāvji biežāk par citiem kļūst bagāti. Viņiem jau zvaigznēs ir “ierakstīts”, ka viņiem ir lemts dzīvot pārticībā. Šo zodiaka zīmju cilvēkiem ir daudz talantu un viņi spēj piesaistīt lielu veiksmi, kas pievelk naudu kā magnēts.

Lauva

Lauvas ir īsti naudas magnēti. Vairums šo zodiaka zīmju pārstāvju kļūst bagāti, pateicoties savai harismai. Lauvas nebaidās par savu darbu prasīt, viņuprāt, adekvātu samaksu. Šīs zīmes cilvēkiem bieži maksā daudz vairāk nekā citiem un viss tikai tāpēc, ka viņi prot to paprasīt! Lauvas vadās pēc principa – atrast veidu, kā izmantot savus talantus un darīt to tādā veidā, lai tas ir arī peļņas avots.

Jaunava

Jaunavas ir likteņa mīluļi. Pateicoties prasmei nepieļaut kļūdas, veselais saprāts šiem cilvēkiem ļauj redzēt notikumus dažus soļus uz priekšu. Ja Jaunavām ir liela vēlme, viņas var kļūt stāvus bagātas. Katram šīs zodiaka zīmes pārstāvim ir šāds potenciāls.

Skorpions

Skorpioni lieliski prot nopelnīt naudu un nekad neapstājas, nesasniedzot mērķi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nebaidās no finansēm, daudzi no viņiem darbojas bankās un viņiem ir ikdienā saskarsmē ar lielām naudas summām. Skorpioni intuitīvi jūt, kādā veidā nauda rodas šajā pasaulē, tāpēc viņu vidū ir daudz bagātu un veiksmīgu cilvēku.

Mežāzis

Mežāži var kļūt neticami bagāti, pateicoties savām ambīcijām, kuru viņiem patiešām netrūkst. Šīs zīmes pārstāvji spēj sasniegt ļoti daudz, kad runa ir par naudu. Turklāt viņi nemīl tērēt naudu nevajadzīgām lietām. Mežāži spēj kļūt bagāti, jo ir brīnišķīgi stratēģi un darbaholiķi.

Auns

Auni bieži izkrīt lielais laimests, jo viņi nebaidās riskēt. Šis zodiaka zīmes pārstāvji ir trakulīgi, bet viņi pa īstam tic saviem sapņiem. Un tieši viņi spēj savus sapņus realizēt īstenībā, jo nebaidās no savas dabas. Vairumā gadījumi Auni ir ļoti devīgi, un dzīve viņus atalgo par viņu dāsnumu un drosmi.

Vēzis

Vēži ir burtiski magnēti, kas piesaista naudu un, kas nav mazsvarīgi, prot to krāt! Šie cilvēki bieži kļūst bagāti tikai tāpēc vien, ka nauda viņiem ir kā drošības garants. Naudu Vēzim vajag tāpēc, lai viņš varētu justies brīvi un mierīgi dzīvot šajā trakajā pasaulē. Tieši tāpēc viņi ir to laimīgo rindās, kas bieži arī kļūst bagāti.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi 1
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Krievijā noticis sprādziens centrā, kas glabā Ebolas un baku vīrusu paraugus
24 minūtes