Kokteilis
Dzīvo

6 zodiaka zīmes, kas ne pārāk mīl citus cilvēkus0

Foto: Unsplash

Mizantropi – tā sauc tos, kas nemīl sev apkārt pārāk daudz cilvēku. Kurās zodiaka zīmēs sastopami visvairāk šādi indivīdi, kas vairāk par visu mīl vientulību vai, labākajā gadījumā, laiku pavadīt šaurā ģimenes un draugu lokā. Uzzināsim!

1. Vērsis

Savā dziļākajā būtībā Vērsis ciest nevar vietas, kur ir daudz ļaužu un mūžīgā burzma. Vērsim ir augsts pašvērtējums un izteikta mīlestība pret sevi – tās ir brīnišķīgas īpašības, kamēr jūs ar to neaizskarsiet Vērsi. Vērsim nepatīk veiksmīgi cilvēki, kas par saviem sasniegumiem neklusē. Ja kāds nemitīgi lielās Vērša klātbūtnē, tad iekšēji Vērsis būs jau trīsreiz apslāpējis uguni sevī. Vērsim nepatīk “sajust” kaut ko svešu, un ja jūs lielaties ar saviem panākumiem, tādā veidā jūs viņu aizskarat. Viņš jums neteiks ne vārda, bet klusībā ienīdīs. Tāpēc labāk turiet savu veiksmi pie sevis.

2. Vēzis

Viņi klusībā ienīst visus, kad jūt, ka viņos neklausās vai ignorē. Ja no Vēža sajūtām kāds izvairās, un Vēzis to zina vienmēr, tad viņš to iztulko kā – viņam par mani ir nospļauties, un tas Vēzi ļoti apbēdinās un vienlaikus sadusmos. Īpaši Vēzi kaitina, kad viņam netic uz vārda vai apšauba viņa talantus. Vēžiem bieži ir problēmas ar pašvērtējumu, taču viņi to neizrāda. Ja Vēzis domā, ka jūs viņu nenovērtējat, viņš to atcerēsies ļoti ilgi. Tāpēc vislabāk Vēzis jūtas vientulībā ar sevi – vienīgais cilvēks, kas ne apšauba viņa spējas, ne šaubās viņa sasniegumos.

3. Jaunava

Jaunavas ne pārāk mīl citus cilvēkus. It īpaši tos, kas nedara tā kā viņa grib. Vēl Jaunavai nepatīk nenopietni, vieglprātīgi un slinki cilvēki. Bet ja jūs vēl nenomazgāsiet netīros traukus un atstāsiet to Jaunavas virtuves izlietnē, tad uz visu mūžu zaudēsiet viņas cieņu. Bez tam, Jaunavas ir ļoti gudras, un kā likums, jūtas nogudrinātas, iztukšotas tad, kad pamana, ka “pie apvāršņa” ir kāds tikpat gudrs. Bet kad Jaunava klausās kāda nezināšanā par kādu tēmu vai jomu, tad klusībā sāk ienīst visus cilvēkus, jo “ar muļķiem man nav pa ceļam”.

4. Skorpions

Skorpioniem piemīt nosliece būt ārkārtīgi aizdomīgiem, ka visi to vien vēlas, kā viņus piemānīt un apkrāpt. Jums Skorpionam ir jāpierāda, ka jums var uzticēties un jāpārliecina viņš par to, ka jūs nekad-nekad-nekad viņa uzticību nepievilsiet. Šis ir diezgan ilgstošs un sarežģīts process. Un ja tu tomēr jūs kādreiz viņam nodarīsiet pāri, gaidiet ļoti nesaudzīgu atriebību. Tāpēc bieži vien Skorpions izvēlas vispār nesatikties ar pārāk daudz cilvēkiem, lai nebūtu jāpiedzīvo vilšanās. Kam viņam tas?

5. Mežāzis

Viņi var cilvēkus neieredzēt divos gadījumos: 1) kad cilvēki ar viņiem strīdās un izsaka savu neapmierinātību; 2) kad cilvēki izrāda šaubas par viņa prasmēm. Visi Mežāži zina, ko viņi dara un kā viņi dara, un viņi necieš, kad kāds seko katram viņa solim. Šī zīme ir ļoti uzticama un mīl strādāt, tāpēc tie, kas dod padomus, nekādi nepalīdz, tikai kaitina viņu! Mežāžiem nav vajadzīgs vērtējums no malas vai padomi, viņi necieš frāzi “bet es tavā vietā darītu tā”. Pamēģiniet pakritizēt Mežāzi vai norādīt viņam uz kādiem trūkumiem, un jūs redzēsiet, cik ļoti viņš var nemīlēt kādu.

6. Ūdensvīrs

Ūdensvīri visus cilvēkus uztver tādus, kādi viņi ir, un viņiem patīk īsti cilvēki. Šī zīme absolūti necieš tos, kas nēsā maskas un cenšas radīt par sevi labāku iespaidu, nekā viņi ir. Ja jūs nevarat būt jūs pats kopā ar Ūdensvīru, viņš gluži vienkārši no jums izvairīsies. Šī zīme tāpat slikti reaģē uz cilvēkiem, kas cenšas viņu mainīt. Dažādi padomi vai viņa rīcības alternatīvas izsit Ūdensvīru no rāmjiem. Ūdensvīrs tad ne tikai kļūs tāds, kādu jūs viņu, ticiet, negribat redzēt, bet vēl arī ienīdīs jūs uz mūžu un pārstās ar jums kontaktēties. Protams, vislabāk Ūdensvīrs jūtas divvientulībā ar sevi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
2 stundas