Dažkārt dzīvē ir situācijas, kurās mājdzīvnieki ir milzīgs emocionāls atbalsts saviem saimniekiem. Gandrīz katrs, kam mājās ir suns, zina, ka viņi ir ļoti pacietīgi sava saimnieka monologa vai bēdu stāsta klausītāji. Mūsu vidū ir cilvēki, kas ļoti mīl dzīvniekus un uzņemas par tiem rūpes arī tad, kad kāds cits tiem nodara pāri. Viņi pret saviem četrkājainajiem mīluļiem izturas kā pret ģimenes locekļiem.

Kuri no zodiaka zīmju pārstāvjiem visvairāk mīl un rūpējas par dzīvniekiem?

Vērsis

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Vēršu zīmē dzimušie ir ārkārtīgi atbildīgi un sargā savus mīļos – gan cilvēkus, gan dzīvniekus, tādēļ nereti Vērsis uzņemas atbildību arī par tādiem dzīvniekiem, kas nevienam citam vairs nav vajadzīgi… Vērši ir pacietīgi un spēj daudz laika veltīt savu mājdzīvnieku aprūpei. Attiecībās ar cilvēkiem Vērsim vienmēr būs kāpumi un kritumi, turpretī attiecības ar mājdzīvniekiem viņiem vienmēr ir lieliskas.

Dvīņi

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Dvīņi ir pazīstami kā ļoti sociālas personības. Bez komunikācijas viņi nespēj dzīvot un tikpat daudz mīlestības un rūpju prot dāvāt saviem mājdzīvniekiem. Ja Dvīņiem dzīvē izveidojas situācija, kad ir ierobežota spēja tikties ar cilvēkiem, viņi daudz nepārdzīvo – velta visu savu laiku un rūpes saviem mājdzīvniekiem. Patiesībā Dvīņi baidās būt vientuļi, tādēļ viņiem vienmēr blakus ir kāds četrkājainais draugs, kas viņus priecē un dara laimīgus. Uzņemoties rūpes par mājdzīvniekiem, Dvīņi tiem ļoti pieķeras.

Vēzis

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

No visām zodiaka zīmēm, Vēzis ir apveltīts ar ļoti spēcīgāku intuīciju un viņam piemīt spēja “sazināties”, izmantojot emocijas. Neskatoties uz to, ka Vēzim ir ļoti svarīga saikne ar tuviniekiem, viņi spēj veidot emocionāli tuvas attiecības arī ar mājdzīvniekiem. Dažkārt Vēzim šķiet, ka viņi ir nesaprasti un savos uzskatos vientuļi, bet uzņemoties rūpes par dzīvniekiem, šo sajūtu “zaudē” uz visiem laikiem. Viņi ar dzīvniekiem veido spēcīgu, instinktīvu, neverbālu saikni. Vēzis spēj novērtēt to sapratni un atbalstu, ko spēj sniegt mājdzīvnieks, komunicējot ar cilvēku emociju līmenī.

Jaunava

Foto: Pexels
Foto: Pexels

No visām zodiaka zīmēm, Jaunavas ir vislielākie dzīvnieku mīļotāji. Šiem cilvēkiem ir īpaša saikne ar dabu un visu dzīvo. Neņemiet ļaunā, ja jūsu partneris – Jaunava, reizēm nespēj veltīt jums tik daudz laika, kā jums gribētos, jo viņam ir izteikta nepieciešamība būt pie dabas un rūpēties par dzīvniekiem, kas parasti Jaunavām ir vairāki. Ja jūs vēl meklējat ceļu uz Jaunavas sirdi, tad tas noteikti meklējams ar mājdzīvnieka palīdzību.

Svari

Foto: pexels
Foto: pexels

Svari ir spējīgi uzņemties rūpes un mīlestību par citiem, it īpaši par mājdzīvniekiem. Tie viņiem palīdz nejusties vientuļiem. Svariem ir maiga daba, kas ir lielisks priekšnosacījums, lai rūpētos par citām dzīvām būtnēm. Neskatoties uz to, ka Svari ļoti labprāt izbauda laiku, ko pavada kopā ar draugiem un ģimeni, dažkārt laiks ar mājdzīvniekiem ir viņu vērtīgākās minūtes.

Zivis

Foto: pexels
Foto: pexels

Līdzīgi kā Svari, arī Zivis ir ļoti līdzjūtīgas un labprāt uzņemas rūpes par citām dzīvām būtnēm. Viņiem patīk palīdzēt citiem un viņi bieži velta savu laiku labdarībai. Labas sajūtas Zivīm sniedz mājdzīvnieku izglābšana no dzīvei nelabvēlīgiem apstākļiem un vajadzības gadījumā, viņi šiem dzīvniekiem spēj dot arī mājas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti sociāli un viņiem ir daudz draugu, kuri arī ir lieli dzīvnieku mīlētāji.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem