Kas ietekmē tos, kas pieņem nepareizus lēmumus? Kas ir šie cilvēki un kāpēc viņi to dara? Uzzināsim, kurām zodiaka zīmēm zvaigznēs ierakstīts šis liktenis – visu dzīvi pieņemt visnepareizākos lēmumus!

1. Strēlnieks

Viņi mīl būt spontāni un uzskata, ka neko šajā dzīvē ļoti plānot nevajag. Viņi ir orientēti pieņemt lēmumus ātri, it īpaši ceļojumu laikā, tas tāpēc, ka viņi neko negrib palaist garām. Problēma rodas tāpēc, ka viņi ir tik ļoti atklāti, ka uzticas cilvēkiem, kas bieži vien noved viņus pie visnepareizākajiem lēmumiem dzīvē. Tāpat Strēlnieki var būt pārlieku pārliecināti par sevi, kas arī var novest pie sliktiem un nepareiziem lēmumiem.

2. Mežāzis

Gan jau jūs paspējāt padomāt, ka zodiaka zīme, kas ir tik ļoti praktiska, darbu mīloša, uzticama vienmēr pieņem vispareizākos lēmumus, taču tā nav! Mežāži dažkārt vēlas salauzt stereotipus un izdarīt kaut ko impulsīvu, kas bieži noved pie šausmīgiem lēmumiem.
Vairumā gadījumu sliktie Mežāža lēmumi ir saistīti ar attiecībām un seksu. Viņiem piemīt mežonīgā puse, un kad viņi ir izslāpuši pēc intīmām attiecībām, viņi, visdrīzāk, izrausies un izdarīs kaut ko pavisam sev neraksturīgu, piemēram, aci nepamirkšķinot ļausies vienas nakts sakariem. Taču jāatzīmē, ka galu galā Mežāži saprot, ka ir pieņēmuši nepareizu lēmumu un nožēlo to.

3. Auns

Auni ir ļoti impulsīvi un nepacietīgi. Ja apkopotu visu viņu nepacietību, mīlestību pret risku un spontanitāti, tad sanāktu vesela gūzma visbriesmīgāko lēmumu visas dzīves laikā. Viņi netērē laiku, lai kaut ko apsvērtu, viņiem nav laika domāt, kādas būs sekas. Atklāti sakot, viņiem vispār riebjas domāt par tādām lietām – viņi vienkārši dara, ko grib un kad grib.

4. Dvīņi

Ņemot vērā, ka Dvīņi ir “dubultā” zīme, lēmumu pieņemšana ir ļoti sarežģīta. Viņiem nepatīk mocīties un daudz domāt – tas ir garlaicīgi, tāpēc viņi dažkārt sasteidz un izdara nepareizus lēmumus. Dvīņi, kā ierasts, ir tendēti nepievērst uzmanību tām detaļām, kuras var palīdzēt pieņemt pareizo lēmumu.

5. Zivis

Gadās tādi brīži, kad Zivis vispār negrib ne ar vienu kontaktēties un tieši šīs emocijas virza Zivis nepareizo lēmumu pieņemšanā. Zivis bieži skatās uz apkārtējiem, lai pamanītu kādu labu piemēru lēmumu pieņemšanas jautājumā. Tāpēc Zivis ir cerīga zodiaka zīme, ka šad un tad tomēr izdosies pieņemt ne tik šausmīgus lēmumus.

6. Vēzis

Vēžiem ir ļoti grūti būt racionāliem lēmumu pieņemšanā. Viņu emocionālais stāvoklis nospiež viņu racionālo saprātu. Vēži vienmēr koncentrējas uz pagātnes pieredzi, un domā, ka pieņemto lēmumu rezultāti būs tieši tādi paši, kā pagātnē. Diemžēl tas ne vienmēr izrādās pareizi. Vēžiem vajadzētu atcerēties – kas neriskē, tas nedzer šampanieti!