Kokteilis
Dzīvo

6 zodiaka zīmes, kam nepiemīt ne mazākās līdera dotības0

Foto: Pexels

Daži cilvēki ir dzimuši līderi, bet dažiem šīs īpašības nepiemīt ne mazākajā mērā. Un tas ir normāli, jo katrs esam atšķirīgs.

Astrologi apgalvo, ka šo 6 zodiaka zīmju pārstāvjiem līdera dotības vai nu ne mazākajā mērā nepiemīt vai viņiem nepatīk būt līderiem.

Kāpēc tā? Noskaidrosim!

1. Dvīņi

Domīgie un emocionālie Dvīņi ne pārāk vēlas ap sevi pulcināt dažādus cilvēkus, jo vairumā gadījumu viņi neuzticas citiem cilvēkiem un arī paši par savām spējām ne tuvu vienmēr ir pārliecināti. Tāpat līdera spējas šai zīmei nepiemīt arī tāpēc, ka viņi nav spējīgi pieņemt sakāvi. Vienkāršiem vārdiem runājot – Dvīņiem nemaz nevajadzētu censties par tādiem kļūt, jo labums no tā nebūs nevienam – arī viņiem pašiem ne.

2. Vēzis

“Mani neinteresē vara,” – pateiks Vēzis un turpinās darīt tās lietas, kas viņu aizrauj. Vēzim patiešām ir mierīgi un komfortabli savā vidē un viņš ne par kādu cenu šo vidi nav gatavs “pārdot”. Darbā Vēzis ir viltīgs – visu smago un sarežģīto darbu viņš tāpat novirzīs kādam citam un pats aizies savākt gatavos darba augļus.

3. Jaunava

Jaunava, iespējams, arī varētu kaut ko vadīt, un domājams, ka viņai būtu gatava stratēģija itin visā, kā labāk rīkoties, taču patiesība ir tāda, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji šim pienākumam ir pārlieku “piekasīgi” un pat apnicīgi. Un ilgi viņus neviens nav gatavs paciest. Jaunavas ir pārāk pašpārliecinātas par sevi un neizprot komandas darbu, jo vienmēr uzsver tikai savus sasniegumus un savu taisnību.

4. Skorpions

Lai gan Skorpionam ļoti patīk komandēt, reālā vadība viņam šķiet garlaicīga. Domājat, ka Skorpionam piemīt līdera dotības? Jums tikai tā šķiet. Patiesībā viņi negrib neko kopīgu ar cilvēkiem un atbildību.

5. Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir vienaldzīgi pret līdera dotībām. Viņi nevēlas neko vadīt un neko pārvaldīt. Ja jūs dzīvē pazīstat kādu Ūdensvīru, kas ieņem vadošu amatu, tad, ziniet, ka darbā šis cilvēks, visdrīzāk, ir ļoti garlaicīgs un savos darbiniekos neprot radīt iedvesmu. Līdera spējas šiem cilvēkiem parādās tajā brīdī, kad runa ir par plānošanu un organizāciju, taču vara viņiem neinteresē. Viņi izvēlas palikt aizkadrā.

6. Zivis

Šie jūtīgie un emocionālie cilvēki patiešām neko un nekad nespēj vadīt vai kādu iedvesmot, un tam ir pavisam vienkāršs iemesls – viņi netiek galā paši ar savām problēmām, viņi neprot pieņemt lēmumus pat paši savā dzīvē. Sarežģītās situācijās viņi krīt panikā un grūtsirdībā. Līdera dotības? Šīs zīmes gadījumā par tām nevar būt ne runas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
49 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
57 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Krievijā noticis sprādziens centrā, kas glabā Ebolas un baku vīrusu paraugus
6 minūtes