Kokteilis
Dzīvo

6 zodiaka zīmes, ar kurām nav iespējams manipulēt0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Šajā pasaulē ir daudz tādu cilvēku, kas prot citiem likt darīt to, ko vēlas viņi – viņi izmanto savu harizmu, savas runas spējas, reizēm liek lietā viltību. Un tomēr, ne visi uz šī “āķīša” uzķeras!

Jūs nekad neredzēsiet, ka kāds varētu manipulēt ar kādu no šīm zodiaka zīmēm. Ja viņi saka “nē”, tas tieši to arī nozīmē – nevis “varbūt” vai “nezinu”.

Auns

Neviens un nekas nespēj likt izmainīt Aunam ceļa maršrutu, ja viņš to jau ir nospraudis. Un tomēr, ja Auns kādreiz ir ticis izmantots no citu cilvēku puses, viņš ir pilnīgi pārliecināts, ka tas nekad, nekad vairs neatkārtosies, un vienkārši par to vairs nedomā.

Vērsis

Vērsis netaisās darīt to, ko viņš negrib, tāpēc ir pilnīgi bezjēdzīgi tērēt savu laiku, lai viņu, piemēram, pierunātu vai pārliecinātu. Vēršiem ir dzelzs griba – ja viņi pateica nē, tad tas ir nē, nevis varbūt. Tāpat šīs zīmes pārstāvji neļaujas nekādas spiedienam vai viltībām no malas, tas tāpat nemainīs viņu viedokli. Lai Vērsis mainītu savas domas, viņam to ir jāgrib izdarīt pašam.

Lauva

Saskarsmē ar Lauvu vienmēr ir jāizrāda cieņa. Šiem cilvēkiem nepatīk, kad viņus māna vai izmanto, un viņi visiem spēkiem cenšas nenokļūt šādā situācijā. Lauva daudz nozīmes piešķir savām prioritātēm un rūpējas par to. Ja tev ir kāds slēpts motīvs, Lauva, visdrīzāk, to jau zina.

Jaunava

Ja kāds cenšas manipulēt ar Jaunavu, viņš drīz uzzinās, ka Jaunava līdz pat sīkākajai detaļai var aprēķināt katru nākošo soli. Būtu jāiegaumē, ka Jaunavas nekad neko nedara tāpat vien vai tikai tāpēc, ka tā “vajadzētu”. Vispirms viņas apsvērs visus “par”, “pret” un tad izanalizēs situāciju “kāpēc” variantā. Jaunavas ļoti skaidri ļauj saprast, ka ir noteicējas pār savu dzīvi, tāpēc, ja vien tu centies likt šim cilvēkam kaut ko izdarīt, bet viņš to negrib, tu patiesi velti tērē savu laiku, jo tas nenotiks.

Skorpions

Skorpioni paši ir vislielākie manipulatori, tāpēc viņi nepieļauj tos pašus trikus attiecībā pret sevi, kurus paši izmanto. Viņi ļoti labi pārredz spēles laukumu! Un jau zina, kāds būs tavs nākošais gājiens. Turklāt šīs zodiaka zīmes pārstāvji prot novilkt striktas robežas. Ja kāds cenšas viņus “pagrūst” kādā vēlamajā virzienā, ko patiesībā viņi nevēlas darīt, Skorpioni momentā pārtrauc attiecības ar šo cilvēku.

Mežāzis

Mežāži ne tikai spēj turēties pretī manipulācijām, bet viņi vēl aizstāv arī citus. Mežāži ne tikai spēj atpazīt pirmās manipulācijas izpausmes un cilvēkus, kas ar to aizraujas, bet spēj tos uzveikt. Būt godīgiem un tiešiem, ja runa ir par attiecībām ar Mežāžiem, ir vienīgais pareizais ceļš.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv