Kokteilis
Stilo

6 zelta likumi, ko ikdienā ievēro stilīgas sievietes0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Mūsdienu sievietes ikdiena ir diezgan steidzīga. Turklāt varētu šķist pat neiespējami dienas ritumā atrast laiku sev, vēl jo vairāk, lai sekotu līdzi aktuālajām modes tendencēm un ieviestu tās arī savā garderobē. Neskatoties uz to, patiesībā tas neaizņem nemaz tik daudz laika un ir dažas lietas, ko katra sieviete var realizēt savā ikdienas dzīvē, lai izskatītos satriecoši.

6 noslēpumi, ko stilīgas sievietes dara ikdienā, lai izskatītos pievilcīgas un skaistas:

1. Viņas plāno savu laiku

Foto: Unsplash

Protams, tu nevari savā dzīvē izplānot visu, bet ir dažas lietas, ko tu vari saplānot. Tāpat kā svētdienās tu velti laiku nākamās nedēļas ēdienkartes izplānošanai, tu vari sagatavot apģērbu katrai nedēļas dienai. Ja ne jau svētdienā, tad vismaz skaidri izdomā un sagatavo apģērbu kombināciju jau iepriekšējā vakarā un tici, tas ļaus izvairīties no stresa pilnām situācijām no rīta. Turklāt tu būsi pārliecināta, ka apģērbs izskatās lieliski, jo rīta steigā var gadīties uzvilkt kaut ko nesaderīgu un nepiefiksēt citus defektus apģērbā – kādu neizgludinātu rievu vai uzplēstas zeķubikses.

2. Viņas iedvesmojas no citām stilīgām sievietēm

Foto: Pixabay

Brīvos brīžos velti laiku tam, lai pasekotu līdzi modes aktualitātēm. Atrodi dažas modes blogeres, kuru stilu tu apbrīno, un izmanto viņu fotogrāfijas kā iedvesmas avotu sava tēla veidošanā. Jautāsi, kur meklēt? Sociālās vietnes Instagram un Pinterest ir lieliska vieta, kur atrast stila ikonas, no kurām iedvesmoties.

3. Viņas pārdomā apģērba izvēli

Ja tevi vienmēr moka jautājums par to, ko vilkt, tad vispirms tev jāsaprot, kurp tu dosies ar šo apģērbu – uz kādu tikšanos ar kādiem cilvēkiem. Tu nekad nekļūdīsies, ja būsi saģērbusies mazliet greznāk, uzvelkot kleitu vai svārkus. Savukārt pieļausi kļūdu, ja ierodoties plānotajā notikumā, vienīgā būsi ģērbusies džinsu biksēs.

4. Viņas nebaidās izvēlēties sarkanu lūpu krāsu

Foto: Fotolia

Visiem zināms, ka sarkana lūpu krāsa spēj darīt brīnumus, pat, ja tu esi nogurusi un tērpusies klasiskā ikdienas apģērbā. Sarkanas lūpu krāsas uzklāšana aizņem vien dažas minūtes, bet spēj pilnībā izmainīt tavu izskatu. Tici, sarkanas lūpas padarīs tavu koptēlu satriecošu.

5. Viņas nekad neaizmirst par aksesuāriem

Centies vienmēr savu izskatu papildināt ar vismaz vienu iederīgu aksesuāru. Nav svarīgi, vai tā ir eleganta ķēdīte, stilīga šalle vai izteiksmīgs auskaru pāris. Turklāt atceries – jo mazāk, jo labāk. Neaizmirsti par minimālistiskiem aksesuāriem – šoruden tie ir modē.

6. Viņas izvēlas izteiksmīgus apavus

Foto: Shutterstock

Viena no šī rudens lielākajām modes aktualitātēm ir izteiksmīgi un spilgti apavi. Līdzīgi kā sarkana lūpu krāsa, arī spilgti apavi pilnībā izmaina koptēlu. Ja ikdienā tu priekšroku dod klasiski melniem, pelēkiem, ziliem vai brūniem toņiem, tad lielisks veids, kā izcelt savu koptēlu, ir spilgtas krāsas apavi. Turklāt sarkani zābaki ir šī rudens visaktuālākā modes tendence.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv