Mēs visi esam dzirdējuši un, droši vien, ka arī iespēju robežās centušies ēst pēc iespējas veselīgāk, kā arī izmēģinājuši dažādas diētas, lai iegūtu savu sapņu augumu. Diemžēl bieži vien tas ir ļoti ilgstošs process, bet ko darīt, ja “formā” ir jāizskatās jau pēc nedēļas?

Lūk, šie padomi pēc 7 dienām ļauj jums izskatīties tā it kā jūsu būtu zaudējusi 10 kg lielā svara!

1. Izvairieties no alkohola, cukura un sāls

Visi šie produkti rada šķidruma aizturi organismā, kas piepluso jums liekos kilogramus un kopumā ietekmē jūsu izskatu. Ja jūs tikai dažas dienas pilnībā atteiksieties no sāls, pamanīsiet, ka jau pēc 3 dienām jūs būsiet it kā “izpūtusi gaisu”. Viss liekais šķidrums aizies prom no organisma, pazudīs maisiņi gar acīm un jūs izskatīsieties pavisam citādi.

2. Limfātiskā masāža

Šī nu reiz ir viena no tām procedūrām, kuru izmēģināt ir tiešām vērts. Ja jūs vēlaties uzlabot ādas izskatu, maksimāli samazināt celulītu, tad šī ir 100% pareizā metode. Paņemiet jebkuru ķermeņa krēmu vai losjonu, sasmērējiet problemātiskās ķermeņa zonas un masējiet lielām, intensīvām apļvdeida kustībām. Jo vairāk to darīsiet, jo lielāks efekts būs. Atkārtojiet to regulāri, un jau pēc 3 dienām jūs manīsiet pirmos rezultātus.

3. Infrasarkanā sauna

Tā sadedzina kalorijas un izvada no organisma toksīnus. Pats galvenais – pirms to apmeklēt, konsultējieties ar savu ārstu.

4. Frizūra ar augsti paceltiem matiem

Tas ir ģeometrisks apmāns, taču cik ļoti efektīvs! Daudzi stilisti un frizieri atklājuši, ka modelesbieži izskatās slaidākas, ja mati tiek saķemmēti augstāk un nofiksēti frizūrā. Ja jums jādodas uz kādu svinīgu pasākumu, izvēlieties kleitu ar dekoltē un frizūru ar augstu paceltiem matiem.

5. Viena krāsa apģērbā

Eksistē pamatkrāsas, kas ne tikai vizuāli samazina, bet arī ļauj variēt ar akcentiem. Labs variants būtu, piemēram: melns, balts, bēšs, piena balts, gaiši pelēks. Ideāli, ja savu garderobi varat veidot vienā krāsā, kas var būt dažādos toņos (gaišāka/ tumšāka).

6. Sejas konturēšana

Slaidāku seju var panākt, izmantojot profesionālu meikapu. Uz vaigu līnijām jāuzzīmē tumšāks pūderkrēms, tāpat var “pagarināt” sejas pantus, “pastiepjot” zoda līniju un pieres daļu. Ja neesat ar tu uz dažādām grima metodēm, meklējiet profesionāļa palīdzību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem