Kokteilis
Dzīvo

6 vienkārši un efektīvi soļi, kā “iztīrīt” savu mājokli no negatīvās enerģētikas0

Foto – Shutterstock

Mēs dzīvojam starp daudz un dažādām enerģētikām. Bet mūsu mājoklis ir pasaule, kurā šīs enerģijas sakopojas un bieži vien arī saglabājas. Viss, ko mēs darām ikdienā – mūsu jūtas, domas un emocijas, galu galā, pārvēršas par konkrētām enerģētikām, kas “nogulsnējas” mūsu mājoklī – telpās, mēbelēs, priekšmetos. Turklāt visu cilvēku enerģētika, kas kaut reizi ir pie jums ciemojušies, nakšņojuši vai šeit pirms jums mitinājušies. Protams, ka uzkrātā enerģija ikdienā mums ietekmē – ja tā ir negatīva, skumja, pesimistiska vai varbūt pat traģiska, tas ietekmē gan mūsu pašu, gan ģimenes pašsajūtu un harmoniju.

Tātad, ja jūs patiešām jūtat, ka jūs pats savā mājoklī kādā konkrētā vietā vai telpā esat sācis justies sliktāk, iespējams, jūs piedzīvojat garastāvokļa maiņas, sliktu pašsajūtu, ir sliktāks miegs, dīvainas sajūtas, visticamāk, ka šajā vietā ir koncentrējusies negatīvā enerģija.

Eksistē daudzas metodes, ar kuru palīdzību var atrast mājoklī koncentrētu negatīvo enerģiju. Šī metode, kas palīdz ne tikai atrast šo koncentrēto enerģiju, bet arī attīrīt vidi no tās, ir viena no vienkāršākajām un to var izdarīt jebkurš no mums.

Kas jādara?

1. Jāpaņem glāze un jāpiepilda tā ar jūras sāli – tam ir jābūt aptuveni 1/3 daudzumā no glāzes. Pēc tam jāpiepilda 1/3 glāzes ar balto etiķi un jānoliek tajā telpā, kur jums šķiet, ka koncentrējas negatīvā enerģija.
2. Nolieciet glāzi kādā vietā, kur tā varēs nostāvēt 24 stundas.
3. Pārliecinieties, ka neviens šo glāzi neizkustinās no vietas un neaiztiks ar rokām.
4. Pēc 24 stundām apskatiet glāzi – ja tā ir tāda pati kā pirms tam, šajā telpā nav negatīvās enerģijas. Šādā gadījumā izmēģiniet šo triku citā telpā – iespējams, ka enerģija koncentrējas citur.
5. Taču, ja glāzē ir parādījušies plankumi vai šķidrumā ir burbuļi, tas nozīmē, ka negatīvā enerģija tur patiešām mājo. Šajā gadījumā procedūru ar etiķi un jūras sāli atkārtojiet – jau ar citu glāzi. Dariet to līdz tam brīdim, kamēr glāze būs tīra – tajā nebūs ne burbuļu, ne plankumu.
6. “Netīro” glāzes saturu noteikti izlejiet tualetē un noskalojiet, šis negatīvās enerģijas saturs nedrīkst palikt jūsu mājā vai, piemēram, dārzā (tas iesūksies zemē un prom netiks).

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: uzzini, ko šogad pieredzēsim “Krastu mača” 24 stundās
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kā populāri cilvēki Latvijā sagaidīja jauno latviešu filmu “Tur”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene Elizabete II atklājusi, kas viņu visvairāk tracina citos cilvēkos
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Pasaulē
Kašpirovska opijs tautai
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Svētdien gaisa temperatūra Latvijā sasniegs +27 grādus
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vairāku augstskolu un institūtu vadītāji aicina premjeru atbalstīt Muižnieka apstiprināšanu rektora amatā
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Banka “Citadele” novērojusi ļoti lielu jauno klientu pieplūdumu
7 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Negribējām filmēt latviešu “Zvaigžņu karus”.” Saruna ar režisoru Uldi Cipstu
9 stundas