Kā reiz sacīja leģendārā Merilina Monro: “Iedodiet sievietei pareizos apavus, un viņa spēs iekarot pasauli!”.

Sievietes mīl skaistas kurpes uz augstiem papēžiem – tās viņas padara slaidākas, elegantākas un seksuālākas vīriešu acīs. Tiesa, ja sieviete ar tām neprot eleganti staigāt, tad nevienas kurpes, lai cik skaistas tās arī nebūtu, neglābs no neveiklām situācijām.

Un tā, ieklausieties 6 padomos, kā pareizi izvēlēties augstpapēžu kurpes, lai gaita tajās būtu patiešām neatvairāma!

1. Izvēlieties kurpes ar siksniņu ap potīti

Tas tāpēc, ka tādas kurpes stingrāk turās uz jūsu kājas, kas jums nodrošinās vairāk pārliecinātu gaitu.

2. Priekšroku dodiet papēžiem ar optimālu augstumu

Kādai sievietei ērti būs staigāt apavos, kur papēdis ir vien 5 cm augsts, bet kāda cita lieliski jutīsies arī uz 12 cm augstiem papēžiem. Pats galvenais ir atrast sev vispiemērotāko papēžu augstumu. Tajā pat laikā, optimālākais papēža augstuma cipars ir 8 cm.

3. Pievērsiet uzmanību kurpēm uz zemāka papēža

Jums nav noteikti jāvalkā kurpes uz augstiem papēžiem, lai izskatītos eleganta un izsmalcināta. Šobrīd modē ir apavu modeļi, kuru papēža izmērs ir vidēji vien 4 cm. Izskatās šīs kurpes patiešām satriecoši un kā pievienotā to vērtība ir ērtums.

4. Iegādājieties kurpes, kuru izmērs ir ideāls

Klasiskās augstpapēžu laiviņas nešaubīgi ir trends jau neskaitāmus gadus. Varētu pat teikt – modes pasaule bez tām nav iedomājama. Taču, lai tās labi izskatītos jūsu kājās un nebojātu jūsu gaitu, ir ļoti svarīgi atrast ideāli atbilstošu izmēru – ne par lielu, ne par mazu, pat ne centimetru!

5. Pievērsiet uzmanību kurpēm ar “resniem” papēžiem

Tās aizvien vēl ir modē un šādas kurpes rada ļoti oriģinālu koptēlu, ja vien jūs protat piemeklēt atbilstošu apģērbu. Un, protams, ka staigāšana ar tām ir ļoti ērta.

6. Mācieties pareizi staigāt!

Lai arī kādus apavus jūs izvēlētos, pats galvenais – iemācīties pareizi ar tiem staigāt. Aizmirstiet par gaitu, kādā jūs ejat, kad jums kājās ir tenisa čības, kad pēdu liekat pret zemi vienmērīgi. Staigājot kurpēs ar augstiem papēžiem jums sākumā jāliek pret zem pēdas daļa un tikai pēc tam – purngals. Ja neesat droša, vai varēsiet skaisti noiet jaunajās kurpītēs, šos “treniņus” izmēģiniet mājās, vēlams pie spoguļa.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem