Kokteilis
Mīli

6 sieviešu tipāži, kuru dēļ vīrieši ir kā bez prāta0


Aktrise Ketrīna Heigla
Aktrise Ketrīna Heigla
Foto: REUTERS (LETA)

Izskaidrot un izskaitļot katras sievietes pievilcību ir neiespējami, to centušies izdarīt daudzi. Tomēr dažus faktus ir izdevies uzzināt –  noteikt tipāžus, kuru dēļ vīrieši ir kā bez prāta. Noskaidrosim, kāda tipa sievietes viņiem visos laikos šķitušas vispievilcīgākās.

1. Skaistums klasiskajā izpratnē

Viņas ir tās, kuras tiek aprakstītas kā skaistas klasiskajā izpratnē. Viņām visbiežāk ir šaurs, taisns, pareiza izmēra deguns, mandeļveida acis un salīdzinoši augsta piere. Viņām ir tāda sejas forma, kad izmantojot kosmētiku, var iegūt faktiski jebkuru tēlu.

Aktrise Diāna Krīgere
Foto: AFP (LETA)

2. Mazulīte

Šādu sieviešu tipāžu modeļu industrijā dēvē par “baby face”. Viņām ir izteikti vaigi vai apakšējā sejas daļa, akurāts deguntiņš un bērnišķīgas acis. Viņas vienmēr izskatās daudz jaunākas par savu īsto vecumu, bet līdz 30 gadu vecumam bieži joprojām izskatās kā astoņpadsmitgadnieces.

Aktrise Alīsija Silverstone
Foto: AFP (LETA)

3. Liktenīgā sieviete

Sievietēm ar šādu raksturojumu ir asi un izteikti vaigu kauli, precīza zoda līnija un “dziļš” skatiens. Viņas bieži izskatās nepieejamas un pat iedomīgas.

Aktrise Andželīna Džolija
Foto: AFP (LETA)

4. Meitenes “ar rozīnīti”

Šādas sievietes neietilpst kategorijā “klasisks skaistums”, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņas ir mazāk pievilcīgas. Viņām var būt nestandarta sejas forma, neparasta deguna forma vai spraudziņa starp priekšējiem zobiem. Visas šīs īpašības padara viņas unikālas un vīriešu acīs ļoti iekārdinošas.

Aktrise Penelope Krūza
Foto: EPA (LETA)

5. Vīrišķīgas sievietes

Šīm sievietēm ir diezgan “rupjas” sejas formas. Dažkārt viņas atgādina pat vīriešus: viņām ir paliels un izteikts zods, deguns un asi vaigu kauli. Tomēr maģiskā veidā viss šis kopums liek izskatīties viņām ļoti pievilcīgām.

Aktrise Sandra Buloka
Foto: REUTERS (LETA)

6. Maigās sievietes

Viņu sejas forma un pat skatiens ir raksturojamas vienā vārdā – maigs. Parasti viņām ir ovāla sejas forma, glītas un pareizi veidotas lūpas, un izteiksmīgas acis.

Aktrise Ketrīna Heigla
Foto: REUTERS (LETA)
LA.lv