Dažkārt sievietes ir gatavas iet “uz pilnu banku”: mēs veidojam grandiozas, izsmalcinātas frizūras, ekskluzīvu manikīru un pedikīru un, protams, apgūstam dažādu meikapa tehniku. Kā apgalvo vizāžisti, lai iepatiktors vīrietim, nav noteikti jākrāso lūpas sarkanā krāsā. Pietiks ar visvienkārākajiem grima variantiem, kas, kā izrādās, vislabāk arī patīk vīriešiem.

Noskaidrosim, kuras ir tās lietas grimā, kas vīriešu acīs sievieti padara skaistu, seksuālu un pievilcīgu.

1. Melnas plakstiņu līnijas

Daudzi vīrieši atzinušies, ka viņi zaudē prātu, kad redz glīti uzkrāsotas melnas līnijas uz augšējiem plakstiņiem. Lai to izdarītu, būs nepieciešams melns acu zīmulis vai laineris, mazliet prakses un daudz pacietības. Galvenais, kas jāatceras – tās nedrīkst būt pārāk uzkrītošas un “resnas”.

2. Gluda sejas āda dabīgā tonī

Protams, ne visas sievietes var lepoties ar perfektu ādas stāvokli. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs nevarat iekarot vīrieša uzmanību. Jums pietiks ar labas kvalitātes BB krēmu, kas izlīdzinās sejas ādas toni un padarīs to svaigu un mirdzošu. Citas ādas nepilnības jānomaksē ar korektoru vai konsīleri. Un aizmirstiet par biezu tonālā krēma kārtu! Tas izskatās bezgaumīgi un pat neglīti.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

3. Naturālas toņkārtas grimā

Vīrieši atklājuši, ka viņiem sieviešu grimā nepatīk pārāk spilgtas krāsas, bet vairāk pie sirds ejot, ja izmanto dabiskās toņkārtas. Tam varat izmantot maigi rozā, pūderkrāsas vai persiku toņa acu ēnas. Atcerieties, ja jūs patiešām vēlaties vīrieti savaldzināt, nevajadzētu aizrauties ar zilām vai zaļām acu ēnām.

4. Dabīgas krāsas lūpas

Šeit vīriešu domas mazliet dalās – daži uzskata, ka sieviete, kam uzkrāsotas sarkanas lūpas, ir ļoti seksuāla. Tomēr vairums uz jautājumu par lūpu krāsas izvēli atbildējuši, ka viņi priekšroku dod dabiskām krāsām uz sievietes lūpām. Starp citu, šim mērķim var izmantot arī lūpu balzāmus un higiēniskās lūpu krāsas, kas lūpas arī kopj.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

5. Dabīgas un akurātas uzacis

Vīriešiem patīk sieviešu dabīgās uzacis. Protams, tas nenozīmē, ka nav jāveido to forma, tomēr par permanento grimu labāk ir aizmirst un apzināties, ka tas ir izgājis no modes. Ja jums ir ļoti gaišas uzacis, tās var ķīmiski krāsot.

6. Viegls ādas mirdzums

Šis vīriešiem “aizmiglo” prātu – kad sieviete burtiskā nozīmē mazliet vizuļo. Tādu efektu var panākt ar tonālajiem krēmiem, kas paredzēti šādam mērķim, kā arī ar perlamutras krāsas vaigu sārtumu – ar lielo otu, nelielā daudzumā uzklāt uz sejas ādas. Pats galvenais, kas jāatceras – nepārspīlēt!