Kokteilis
Stilo

6 rupjas kļūdas, ko sievietes pieļauj grimā pēc 35 gadu vecuma0

Foto – Shutterstock

Iespējams, ka tava mīlestība uz tumšām lūpu krāsām, “kaķacīm” vai pārāk spīdīga āda patiesībā bojā visu tavu kopskatu.

Lūk, rupjākās kļūdas, ko sievietes pieļauj grimā pēc 35 gadu vecuma:

1. Perlamutra acu ēnas

Foto: Unsplash

Eksistē stereotips par to, ka perlamutra acu ēnas nevar izmantot konkrētā vecumā. Šis viedoklis ir pareizs tikai daļēji: uz apakšējā plakstiņa tās patiešām nevajadzētu uzklāt, tās akcentēs krunciņas pie acīm. To vietā ieteicams izvēlēties matētas tekstūras acu ēnas. Bet ādas laukumam zem uzacīm perlamutra acu ēnas gan lieliski noderēs.

2. Spīdīga āda

Jā, āda, kas atstaro gaismu patiešām jau vairākus gadus ir modē, taču tas arī vienlaikus ir vislieliskākais veids, kā izcelt grumbas. Izeja no situācijas – izmanto produktus, kas nodrošina matētu efektu!

3. Tumša lūpu krāsa

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Bieži vien sievietes uzskata, ka spilgtas lūpu krāsas palīdz izskatīties jaunākām. Patiesībā viss ir tieši otrādi. Maigākas krāsas lūpu krāsas, kā, piemēram, bēši – zeltains – persiku tonis ādu atsvaidzina. Tumšās lūpu krāsas, diemžēl, lūpas padara vizuāli mazākas. Bet rozā un bēšās nokrāsas piešķir apjomu lūpām.

4. Uzacis bez formas

Ja jaunībā uzacīm un to formai varēja nepievērst nekādu uzmanību, tad pēc 30 tam ir jāpievērš daudz vairāk uzmanības – tās kļūst retākas un dažreiz arī sirmo. Iespējams izmantot gēlu vai lūpu kāsu, kas paredzēta uzacīm par vienu līdz diviem toņiem gaišāku par jūsu matu krāsu. Atšķirībā no uzacu zīmuļa tas noturēsies ilgāk un uzkrāsots nedos tik “asas” formas kā tas ir tad, kad uzacis tonē ar zīmuli.

5. “Bēdīgās” acu līnijas

Foto: Pexels

Spēja novilkt glītu, taisnu augšējo acu līniju, protams, ir talants. Taču pēc konkrēta vecuma sasniegšanas augšējās acu līnijas patiesībā ir ļoti, ļoti nevēlamas. Un, protams, ka runa nav par prasmēm, bet gan par vizuālo efektu, ko tās nodara jūsu sejai. Tad, kad jūsu plakstiņu āda vairs nav tik tvirta, pat pareizi un taisni uzvilkta acu līnija tā rezultātā kļūst “lauzta” un nevienmērīga. Šo problēmu var risināt acu līniju vietā izvēloties tumšākas, matētas acu ēnas, kas jāuzklāj uz augšējā plakstiņa.

6. Konsīleris bez mēra izjūtas

Konsīleris ir viens no ērtākajiem kosmētikas produktiem, bez kura savu dzīvi nespēj iedomāties daudzas sievietes. Protams, tas ir ļoti ērts, lai nomaskētu dažādus sejas defektus, kā arī, piemēram, tumšos lokus zem acīm. Tomēr jāatceras, ka to nekādā gadījumā nedrīkst izmantot par daudz, jo tad tas kļūst pamanāmi un rada ļoti nevīžīgu efektu. Atcerieties, ja izmantojat konsīleri, tad tikai un vienīgi vienā un plānā kārtiņā.

LA.lv