Kokteilis
Mīli

6 romantiskas idejas sievietēm: kā pārsteigt mīļoto vīrieti0

Foto – Fotolia/lemonspeed

Katrai sievietei ir nepieciešama neliela iedvesma un motivācija, lai atjaunotu dzirksti seksuālās attiecībās.

Katrs pārsteigums, ko sagādāsi savam partnerim guļamistabā, īpaši piektdienas vakaros, kad abi esat noguruši pēc spraigas darba nedēļas, liks viņam iekārot tevi vairāk, padarīs jūsu ikdienu kaislīgāku un tici man, tas atjaunos dzirksti ari jūsu ikdienas attiecībās.

Lūk, 6 romantiskas idejas, kā pārsteigt savu mīļoto vīrieti guļamistabā, lai atmodinātu viņā kaisli un iekāri:

1. Striptīzs

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Nav nekāds noslēpums, ka vīriešiem patīk, ja sieviete dejo. Vēl vairāk, viņi dievina, ja sieviete var nodejot labu klēpja deju.  Tas ir teju katra vīrieša sapnis, ka sieviete ap viņu dejo erotiski un lēnām sevi izģērbj. Tu jūties satraukta? Vari būt droša, ka vīrietis tavu satraukumu pat nepamanīs. Viņš būs pārsteigts par tavu ideju, pārliecību un uzdrīkstēšanos. Viņš apbrīnos tavas kustības un būs patīkami pārsteigts. Galvenais atceries uzvilkt savu skaistāko apakšveļu un kārdinošu kleitu.

2. Nosūti viņam uzbudinošu ziņu

Šis ir viens no labākajiem veidiem kā romantiski pārsteigt vīrieti, turklāt vari būt droša, ka tas viņā pamodinās iekāri un liks pēc darba steigties mājup. Liec vīrietim manīt par savām vēlmēm un nodomiem jau pirms nokļūšanas guļamistabā. Nosūti viņam seksīgu rīta fotogrāfiju, vai uzraksti, ko vēlies ar viņu darīt vai ko vēlies, lai viņš izdara ar tevi atgriežoties no darba.

3. Esi līdere

Foto: Shutterstock.com

Vīrieši ir stiprais dzimums un viņi vēlas būt līderi kā karjerā, tā ģimenes dzīvē. Savukārt, kad runa ir par gultu, tā ir īstā vieta, kur tu vari pārņemt šo līderes lomu. Vīriešiem tiešām patīk, ja sieviete izrāda iniciatīvu gultā. Sniedz viņam precīzus norādījumus par to, ko vēlies, kā pieskarties, skūpstīties un kā vēlies mīlēties un vari būt droša, ka tas viņam liks justies saviļņotam.

4. Svētdienas rīts – mīlas rīts

Svētdienās radi jaunu tradīciju, no rītiem mugurā vilkt tik vien kā lielu T-krelu. Tas paslēps tavas intīmās zonas, taču katrs solis dos priekšstatu tavam partnerim part to, kas slēpjas zem šī krekla… tici man, tas padarīs viņu vai traku. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā pārsteigt vīrieti, darot viņam zināmu, ka vēlies ar viņu mīlēties. Turklāt, liecinās, ka patiesībā pati esi mazliet neķītra un ar labu izdomu.

5. Ļauj viņam darīt visu, ko viņš vēlas

Foto: Fotolia/Demian

Ir daudz un dažādu veidu kā vīrieti pārsteigt, taču ja ļausi viņam darīt visu, ko viņš vēlas, vari būt droša, ka tas būs labākais pārsteigums, ko vari viņam sniegt gultā. Vīriešiem patīk spēlēties ar rotaļlietām, neatkarīgi no rotaļlietas, viņiem patīk eksperimentēt, izmēģināt kā tās darbojas un redzēt tavu reakciju. Ļauj viņam realizēt savas fantāzijas par tevi. Tici man, šādu pārsteigumu viņš atcerēsies uz visiem laikiem.

6. Sagaidi viņu

Visromantiskākās lietas notiek tieši gultā. Jūs abi bijāt darbā, tu pāris reizes nožāvājies, noskūpstīji viņu un novēlēji saldus sapņus. Pēc brīža arī viņš nāk gulēt, pārliecinās, ka esi aizmigusi un pilnīgi neko negaida. Viņš apķer tevi un pēkšņi… Tu esi kaila, tu esi ne tikai nomodā, bet tu viņu gaidīji un esi gatava mīlas priekiem!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
14 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
25 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VK
Valdis Krastiņš
Latvijā
Valdis Krastiņš: Lielbritānijā dzīvojošie tautieši, brauciet mājās!
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
13 minūtes