Kokteilis
Mīli

6 pierādīti veidi, kā pirmo iespaidu par sevi padarīt neaizmirstamu0

Foto – Fotolia

Pastāv zināmi uzvedības noteikumi, kad lieta nonāk līdz pirmā iespaida radīšanai.

Aplūkosim darba pārrunas – situāciju, kad pirmajam iespaidam ir izšķiroša nozīme. Tu jau zini, ko darīt: kā ģērbties, pārskatīt sava ķermeņa valodu un uzzināt zināmus datus par kompāniju un darbu.

Taču ir atšķirība starp to, lai ne tikai radītu labu iespaidu, bet arī saglabātu to atmiņā.

Pāriesim pie pārrunām no intervētāja redzes viedokļa:

Pēc intervijas intervētājiem ir jāspēj pieņemt pareizo lēmumu, izmantojot doto informāciju. Viņi ir cītīgi mācījušies, lai atpazītu melus, kad cilvēkiem izdodas radīt “spožu pirmo iespaidu”, pēc kura seko vilšanās.

Ja mēs vēlamies saglabāt savus draugus, kolēģus, intīmos partnerus un citus, tad mums ir jāsaprot, kā izmantot t.s. “iespaidu pārvaldīšanu”, proti, apzināti vai neapzināti mēģinot iespaidot to, kā citi cilvēki uztver informāciju par mums un sabiedrību.

Šajā rakstā mēs plānojam iepazīstināt ar vairākiem labāko iespaidu pārvaldīšanas ekspertu padomiem, kuri var tev palīdzēt tavās ikdienas attiecībās. Ja tu pareizi pildīsi visus šos padomus, tu nostiprināsi savu spēju radīt iespaidu un ietekmēt cilvēkus ilgtermiņa perspektīvā.

Seši veidi, kā radīt pareizu priekšstatu par sevi

1. Pārvaldi savu ķermeņa valodu
Mēs vienmēr sazināmies, veidojot vārdus ar lūpām. Vai kāds kādreiz ir tev pavaicājis “kas noticis”, nekustinot lūpas? Šis ir lielisks piemērs.

Mēs sūtām ziņojumus, kas sastāv no vārdiem, kurus mēs sakām, no mūsu balss toņa, mūsu ķermeņa valodas (poza un sejas izteiksme). Saziņa pastāvīgi notiek abos virzienos.

Atceries par sava ķermeņa valodu.

2. Esi laipns
Esi laipns. Necieņa vienmēr atspēlējas.

Tu riskē tikt atlaists, ja izrādīsi necieņu. Necieņa personiskajās attiecībās var izraisīt to izjukšanu. Un tā tālāk.

Secinājums, kad lieta aiziet līdz iespaidu pārvaldīšanai, ir tāds, ka cieņa ir galvenais celtniecības bloks.

3.Esi bez aizspriedumiem
Neraugoties uz visām pasaules problēmām, mēs, iespējams, dzīvojam izglītotākajā vēstures periodā. Zināšanu un izglītības demokratizācija ir izraisījusi to, ka cilvēki visā pasaulē ir kļuvuši informētāki.

Pētījumi vairākkārtīgi ir apliecinājuši saistību starp izglītību un egalitārāku skatījumu uz pasauli.

Esi taisnīgs un nobriedis. Ieklausies citu viedokļos pat tad, ja tie nesakrīt ar tavējiem. Tā vietā, lai izsmietu ideju, kuru tu interpretē kā nerealizējamu, atrodi laiku, lai to uzklausītu un saprastu.

4. Esi humāns
Mēs dzīvojam grūtos laikos. Ziemeļkoreja, klimata pārmaiņas, kodolieroču izplatība, terorisms – tas viss traucē dzīvot.

Bet pasaulē ir daudz labā.

Kāpēc plašsaziņas līdzekļos tik maz runā par labo? Tāpēc, ka cilvēkam vairāk interesē negatīvas lietas un mēs pievēršam vairāk uzmanības sliktiem notikumiem nekā labajiem. Vairāk skatītāju=augstāki reitingi=vairāk reklāmas=vairāk naudas.

Tāpēc – kad tu grasies nokļūt negatīvo emociju slazdā, pacenties sevi ietekmēt un atrast kaut ko labu pasaulē!

5.Turi doto vārdu
Paliec uzticīgs dotajam vārdam. Kad cilvēki runā to, ko viņi domā, tas nozīmē, ka viņu vārdi sakrīt ar viņu rīcību. Šādi cilvēki vienmēr patīk apkārtējiem.

Ierodies laikā uz tikšanos. Nedod neizpildāmus solījumus. Dari to, kas ir pareizi pat tad, ja tas prasa zināmus upurus vai sagādā diskomfortu.

6. Paud savu viedokli
Ir tik daudz cilvēku, kuriem ir informācija, bet kaut kāda iemesla dēļ viņi izvēlas to noklusēt.

Saistītie raksti

Taču citi nevar uztvert tevi pozitīvā gaismā, ja tu atsakies sevi tādā parādīt. Vēl sliktāk – kautrīgi cilvēki bieži aizmirst, ka viņu klusēšanas dēļ pārējie nevar noprast, kādas spējas viņiem piemīt.

Pārāk neraizējies par cilvēku reakciju. Kamēr tu saglabā pozitīvismu, laipnību un godprātību, vairākums cilvēku tevī ieklausīsies!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv