Dažkārt gadās tā, ka vienas sievietes uzmanību vēlas izpelnīties pat vairāki pielūdzēji vienlaikus, bet kādai citai uzmanību neizrāda īsti neviens. Kāpēc viņa vīriešos neizraisa interesi? Tiksim skaidrībā!

1. Viņa vienmēr ir pieejama

Sieviete, kas vienmēr ir pieejama, vīriešos neraisa nekādu interesi. Kāpēc pūlēties un iekarot viņas uzmanību, ja viņa ir kā atvērta grāmata un patiesībā tam nav jāvelta nekādas pūles? Viņa taču var vienkārši piezvanīt, viņa atcels visus savus plānus, bet ja nepieciešams, pat atskries uz norādīto vietu norādītajā laikā. Neviens vīrietis nedāvās šādai sievietei ne savu sirdi, ne roku, kas ir gatava pēc pirmā svilpiena pamest visu un skriet pie viņa.

2. Viņa neapzinās savu vērtību

Sieviete, kas nepazinās, cik unikāla viņa ir, neatkārtojama un vienīgā – diez vai sagaidīt no vīrieša apbrīnu un uzmanību. Pirmkārt, viņa pati nenovērtē sevi. Otrkārt, vīrietis lieliski jūt viņas attieksmi pašai pret sevi.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

3. Viņa ātri “saaug” ar vīrieti

Tāda sieviete jau trešajā randiņā sāk domāt un runāt kategorijās “mēs”, tā vietā, lai domātu, pirmkārt, par sevi un savām interesēm. Vai ir jāsaka, ka vīriešus šāda ātra “saaugšana” biedē?

4. Viņa ļoti priecājas par jebkuru uzmanības izrādīšanu

Tāda sieviete priecājas par jebkuru uzmanību – turklāt nav svarīgi, vai tā ir dāvana vai vienkārši kādi vārdi. Viņa ir gluži vai sajūsmā par minimālu interesi no vīrieša puses. Tas izskatās tā, it kā viņa būtu “izslāpusi” pēc jebkādas vīrieša uzmanības. Un kas dīvaini, vīrieši netiecas viņu iepriecināt, jo tas taču šķiet tik viegli! Uzdāvinās viņai vienu margrietiņu vai konfekti no veikala – viņa būs sajūsmā! Vīriešiem tas šķiet dīvaini un mulsina viņus.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

5. Viņai nav personīgās robežas

Viņa pārāk ātri samazina distanci un neizrāda nekādas robežas, kas attiecas uz viņas pašas personību. Pie mazākajiem impulsiem no vīrieša puses viņa uzreiz “dodas viņam pretī”. Un nav būtiski, par ko ir runa – vai viņai jautā par viņas darbu, intīmo dzīvi vai iepriekšējām attiecībām, jo viņa izstāsta visu jau otrajā randiņā.

6. Viņa nav radusi izvēlēties

Šādai sievietei nepiemīt domāšana, ka viņa pati ir savas dzīves noteicēja. Un viņa, visdrīzāk, gluži vienkārši “peld pa straumi”, nekā izvēlas savu apzināto dzīves ceļu. Gadījumā ar vīriešiem tas izpaužas ļoti spilgti – viņa pat nedomā par to, ka pretendenti uz viņas sirdi var būt vairāki, un ka viņai ir tiesības izvēlēties visjaukāko, vismīlošāko un vispiemērotāko vīrieti.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem