Kokteilis
Mīli

6 pazīmes, kas liecina – viņš ir apmāts ar tevi, nevis mīl0

Foto-Shutterstock

Šajā rakstā mēs apskatīsim apmātu partneru emocionālo vardarbību. Tie ir cilvēki, kas pastāvīgi grib būt kopā, apber tevi ar īsziņām, kad esat šķirti, velta pastiprinātu uzmanību. Šķiet, tas ir jebkuras sievietes sapnis. Taču ar laiku tā visa kļūst par daudz.

Cilvēks grib pavadīt ar tevi visu laiku, viņš ir greizsirdīgs uz visu tavu pārējo dzīvi, nerunājot nemaz par taviem draugiem un kolēģiem, viņš cenšas tevi kontrolēt. Vairs nav tik romantiski, tiesa?

Lūk, sešas pazīmes, ka kāds ir nevis vienkārši tevī iemīlējies, bet apsēsts, kas var izraisīt emocionālu vardarbību.

1. Viņš pievērš tev pastāvīgu un aktīvu uzmanību.

2. Viņš prasa milzīgu daudzumu tava laika, pat uz tava darba, draugu un hobija rēķina.

3. Viņš ignorē citas savas dzīves sfēras tevis dēļ.

4. Viņš ir greizsirdīgs uz visiem un visu, kas atņem tavu uzmanību viņam.

5. Kad jūs neesat kopā, viņš pastāvīgi raksta īsziņas un zvana, lai uzzinātu, kur tu esi un ko dari.

6. Viņš fiziski ignorē tavu personīgo telpu, lai parādītu citiem, ka tu esi aizņemta, ka tu esi viņa meitene.

Apmāta mīlestība sākas ar spēcīgām emocijām, romantiku un uzmanību un lēni pārvēršas neveselīgā vēlmē burtiski pārvaldīt tevi. Ar laiku tu pamani, ka cilvēks nevēlas dot tev nekādu neatkarību. Tev nākas dzirdēt šādas frāzes:

“Kāpēc tu dod priekšroku laika pavadīšanai ar draugiem, nevis ar mani?” (un tas nekas, ka ar viņu tu dzīvo kopā, bet ar draugiem neesi redzējusies jau vairākus mēnešus).

“Kāpēc tev šodien jāatgriežas darbā?”

“Vai tad tu nevari darbu pabeigt nākamreiz?”

“Tu zini, ka es slikti jūtos pūlī, tāpēc nekur no manis neaizej”.

Kad jūs esat kompānijā, tu vari pamanīt, ka viņš tevi nelaiž no sevis prom un pat dusmojas, kad tu ar kādu runājies. Patiesībā tā ir par sevi nepārliecinātā cilvēka pazīme, kurš vērtē sevi atkarībā no jūsu attiecībām, tavas uzmanības daudzuma un izredzētības sajūtas.

Iespējams, tas viss ir rezultāts psiholoģiskajai traumai, kas gūta iepriekšējās attiecībās. Viņš domā – ja varēs kontrolēt, tad novērsīs šķiršanos. Taču – ja tu padosies viņam, tad drīz pamanīsi, ka zaudē visu savu dzīvi. Esi uzmanīga, un nesajauc apsēstu mīlestību ar patiesām jūtām.

Avots: “soulpost.ru”

LA.lv