Kokteilis
Dzīvo

6 pazīmes, ka tavam bērnam patiesībā ir sena dvēsele0

Foto: Pixabay

Daži cilvēki savā dzīvē jau kopš bērnības jūtas daudz vecāki par savu vecumu. Ezotēriķi apgalvo, ka tās ir senas dvēseles jaunu cilvēku ķermenī. Dažkārt tie ir pavisam mazi bērni, kas uzvedas citādāk – viņi nerotaļājas ar saviem vienaudžiem, daudz laika pavada vienatnē un viņiem ir pavisam citi mērķi. Izrādās, ka vecākiem nebūt nevajadzētu satraukties, bet tieši otrādi – būt gandarītiem un priecīgiem par savu bērnu.

Ir dažas pazīmes, kas norāda uz to, ka jūsu bērnam patiesībā ir sena dvēsele:

1. Viņiem nav intereses rotaļāties ar sava vecuma bērniem

Tā kā viņiem ir senas dvēseles, viņi nespēj atrast kopīgas aizraušanās ar sava vecuma bērniem. Ar citiem bērniem viņiem parasti kontakts neveidojas un viņiem parasti nav sava vecuma draugu.

2. Viņi lieliski saprotas ar pieaugušajiem

Foto: Pexels

Un lielisks kontakts viņiem veidojas tieši ar pieaugušajiem. Viņi izbauda daudz dziļākas sarunu tēmas, kas viņus aizrauj un iedvesmo. Bieži šiem bērniem īpaši laba saskarsme veidojas ar gados veciem cilvēkiem.

3. Viņi apšauba autoritātes

Viņu patiesais briedums ļauj viņiem uz daudzām ikdienas situācijām un dzīvi kopumā raudzīties citādi. Viņi ātri saprot, ka autoritātes var pieļaut tādas pašas kļūdas kā jebkurš cits cilvēks uz pasaules.

4. Viņi ievēro noteikumus, ja tos izprot

Foto: Pexels

Viņi ievēros noteikumus, ja sapratīs to loģiku un piekritīs pamatprincipiem. Šāda izpratne, kā zināms, piemīt tikai dzīvesgudriem cilvēkiem, ne maziem bērniem.

5. Viņi ir nedaudz noslēgti un “vērsti uz sevi”

Ļoti agrīnā vecumā viņi šķiet ļoti pašpietiekami bērni. Viņiem patīk pavadīt laiku vienatnē un viņi neizjūt vajadzību pēc kompānijām un citiem cilvēkiem.

6. Viņus ir grūti motivēt

Foto: Pexels

Motivācija ir viena no galvenajām problēmām saskarsmē ar šiem bērniem. Viņus nevar motivēt ar tām pašām metodēm, kas strādā attiecībā ar citiem bērniem. Ja šie bērni mērķi neuztver kā interesantu un vajadzīgu, viņi neveltīs ne savu uzmanību, ne laiku, lai kaut ko darītu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv