Kokteilis
Dzīvo

6 pazīmes, ka jūsu bērnam piemīt unikālas, maģiskas spējas0

Foto: Pixabay

Bērna audzināšana prasa ļoti daudz enerģijas, mīlestības un visu jūsu diennakts laiku. Un tomēr, viss kļūst vēl sarežģītāk, ja jūs sākat aizdomāties, ka jūsu bērnam, iespējams, piemīt neparastas spējas! Jums ir jābūt gatavam viņu atbalstīt un palīdzēt.

Kā atpazīt, ka jūsu bērnam piemīt unikālas, maģiskas spējas?

1. Jūsu bērns regulāri redz sapņus, no kuriem mostas

Foto: Pixabay.com

Jūsu bērns naktīs bieži pamostas no pārāk reālistiskiem sapņiem? Vai viņš stāsta, ko tajos ir redzējis tajos? Vēl bērnam esot, cilvēkiem ar neparastām spējām bieži ir ļoti intensīvi un pat biedējoši sapņi. Palīdziet savam mazulim – nomieriniet viņu un skaidrojiet, ka no tiem nav jābaidās un ka tie ir tikai sapņi.

2. Bērns intuitīvi tiecās pie salauztām lietām, lai tās saremontētu

Izdziedināšana, pēc būtības, ir maģisku spēju apkopojums. Attiecīgi izdziedināt citas dzīvas būtnes var cilvēks, kam piemīt nepieciešamās neparastās spējas un viņš šo enerģiju prot kontrolēt. Jūsu bērns jau kopš mazotnes stiepj rociņas pie salauztām lietām vai novītušiem augiem? Iespējams, tas notiek viņam pat neapzinoties! Bērni, kas intuitīvi projicē savas spējas, uzliekot rokas uz novītušiem augiem, salauztām lietām vai slimiem cilvēkiem, patiesībā mācās koncentrēt savu spēku.

3. Viņam ir “izdomāti” draugi

Foto: Fotolia

Mums apkārt ir daudz garu, bet visbiežāk mēs to neredzam un pat nejūtam. Bērni, kas ir apveltīti ar īpašām spējām, var ar šiem gariem sazināties. Vai jūsu bērnam ir šādi “izdomāti” draugi? Vai šie “draugi” parādās bērnam kā sapņos, tā realitātē?
Šie draugi patiesībā var būt arī visai reāli, kas ir izvēlējušies jūsu bērnu. Vairums garu atnāk pie emocionāli jūtīgiem un atvērtiem cilvēkiem, lai nodotu viņiem kādu informāciju vai pat lūgtu pēc palīdzības. Par cik bērni ne vienmēr var paskaidrot vecākiem, ko tieši viņi redz, viņi šīs parādības sauc par “draugiem”.

4. Jūsu bērnam nepatīk uzturēties vietās, kur ir daudz cilvēku

Bērni ar neparastām spējām vienmēr ir ļoti empātiski. Tas nozīmē to, ka viņi ir maksimāli atvērti citu cilvēku emocionālai iedarbībai un ļoti saasināti uztver apkārtējo emocijas.
Jūsu bērns cenšas izvairīties no šādām vietām un tajās viņam var kļūt pat fiziski slikti – var sākt sāpēt galva, būt reibonis, slikta dūša? Nespiediet viņam tādas apmeklēt, mazulim pieaugot viņš iemācījies kontrolēt emocijas, cik daudz “uzņemt”, kamēr viņš vēl ir mazs, viņš to neprot.

5. Bērns sarunājas ar augiem un kokiem

Foto – Maria Sbytova/Shutterstock

Koki, ziedi un citi augi ir dzīvi organismi. Tie savā starpā sazinās. Jūsu bērns, jūsuprāt, dīvaini reaģē uz tiem? Piemēram, dārzā viņš pieskaras ziedam un ar to runā? No šādiem bērniem patiesībā būtu jāmācās! Augi un ziedi spēj sajust mūsu mīlestību un rūpes, kā arī sniedz enerģijas apmaiņu.

6. Jūsu bērns spēj nekļūdīgi “nolasīt” citu cilvēku emocijas

Vairums pieaugušu cilvēku citu cilvēku emocijās orientējas pēc ārējām pazīmēm: ja cilvēks ir drūms, viņš nesmaida, ir dusmīgs, varbūt pat raud. Taču bērns ar īpašām spējām spēj šīs emocijas sajust pat tad, ja cilvēks tās nekādi neizrāda vai pat cenšas mānīgi izrādīt pretējas emocijas, lai kāds neuzzinātu, kā viņš patiesībā jūtās. Šos bērnus nevar “apmānīt”, izliekoties par priecīgu, ja esi bēdīgs. Viņi to jūt jau tajā mirklī, kad cilvēks ienāk telpā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
15 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
27 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
23 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
15 minūtes