Kokteilis
Dzīvo

6 patiesības par cilvēkiem ar lielu sirdi, bet tukšu dvēseli0

Foto: Pixabay

Dzīve nav rožu lauks. Tajā dažkārt notiek lietas, kuras mēs negaidām un reizēm, lai tiktu ar šiem pārbaudījumiem galā, paiet ļoti ilgs un sāpīgs laiks. Tomēr tādējādi mēs gūstam savu dzīves pieredzi. Cilvēkiem, kam dzīve ir sāpīgi iesitusi, bieži vien ir ārkārtīgi grūti atsākt uzticēties gan citiem cilvēkiem, gan dzīvei un arī tava sirds, šķiet, ir sabirzusi simts mazos gabaliņos, un tu vairs neesi tāds kā agrāk.

Kā tikt pāri sāpīgai pieredzei, kā pievarēt vilšanos sajūtu un kā nekāpt uz tiem pašiem grābekļiem?

1. Citu cilvēku vajadzības tu nostādi pirmajā vietā

Tu turpini būt dāsns un devīgs pat tad, kad tev neatbild ar to pašu. Pats galvenais, kas tev ir jāapzinās – savu enerģiju jātērē tikai tiem, kas to novērtē: cilvēkiem, kurus tu mīli un kuri tev daudz nozīmē.

2. Tu aizvien rūpējies par savu ģimeni un draugiem

Foto: Pixabay

Tā rezultātā, ka tu savā dzīvē esi piedzīvojis kādu ļoti sāpīgu vai pat traģisku pieredzi, tu no tā vēlies pasargāt cilvēkus, kurus mīli. Tu nevēlies, ka viņiem sāpētu tāpat kā sāpēja toreiz tev. Tu centies visiem spēkiem atsvabināt šos cilvēkus no sliktas pieredzes un vilšanās. Taču tev jāsaprot, ka katram cilvēkam ejams ir savs dzīves ceļš un viņš savu pieredzi iegūst tikai pa to ejot.

3. Citi tevi uzskata par vāju

Vienmēr atradīsies kāds, kas nesapratīs, kāpēc tu esi tik dāsns un labestīgs, jo viņš pats to nespēj. Tev ar šādiem cilvēkiem ir jābūt maigam, taču jādara viss, kas nepieciešams, lai pēc iespējas ātrāk no viņiem tiktu vaļā. Kam tev vajadzīgi tavā dzīvē cilvēki, kas netic taviem labajiem nodomiem?

4. Tu pārāk bieži kavējies atmiņās

Foto: Pixabay

Dažreiz tevi nepamet pārdomas par to, kas ar tevi notika. Tu bieži savās domās vēlies atgriezties tajā pagātnē, bet tava esošā dzīves pieredze tev neļauj to darīt. Taču tāpat kā iepriekš tu vari un spēj glabāt atmiņas par to, kas agrāk noticis ar tevi. Svarīgākais, kas tev jāatceras – pagātne tev dāvā tikai pieredzi, nevis nākotni.

5. Tu pārāk uzticies svešiniekiem

Dzīve jau daudzas reizes tev ir iesitusi, turklāt stipri, taču tas nav iemācījis tev gandrīz neko! Atceries, ka neviens cilvēks citu vietā nevar uzņemties atbildību par citu cilvēku trūkumiem. Tu neesi vainīgs, ja tev melo vai tevi piekrāpj, vainīgi ir viņi!

6. Tu cilvēkiem pārāk bieži dod iespējas

Foto: Pixabay

Jā, tava karma ir tīra, taču, vai viņi to ir pelnījuši? Otro iespēju var dot gandrīz ikvienam, bet, ja šis cilvēks tev lūdz arī trešo un ceturto iespēju, aizdomājies – vai tev tiešām tas ir jādara? Patiesība ir tāda, ka šādi cilvēki nekad nemainīsies – pavisam noteikti ne tevis dēļ.

LA.lv