Sabiedrībā pastāv klišeju pilns uzskats, ka tieši vīrieši ir lielākie krāpnieki. Diemžēl realitāte ir citādāka. Mūsdienu sabiedrība, kas virzās uz pastāvošu dzimumu vienlīdzību un sievietes ir kļuvušas par karjeristēm, feministēm un nebaidās doties pretī jauniem mērķiem un izaicinājumiem, turklāt arī sievietes sākušas spert sānsoļus.

Lūk, 8 patiesi iemesli, kāpēc mūsdienās sievietes ir neuzticīgākas par vīriešiem:

1. Divi ir labāk par vienu

Patiesībā jau šo atklāsmi iespējams attiecināt uz pilnīgi visu dzīvē. Divas darba vietas ir labākas par vienu, jo rada divkāršus ieņēmumus, divas automašīnas ir labākas par vienu. Galu galā, kas var būt labāks par lielisku draugu vai draudzeni? Vai varbūt diviem? Divi cilvēki, kas pagatavo vakariņas un visbeidzot, divi cilvēki, kas guļamistabā apmierina tavas vēlmes. Patiesība ir tāda, ka pat tad, ja sievietei ir lielisks partneris, viņa var izvēlēties sev vēl vienu vīrieti mīlas priekiem, lai gluži vienkārši būtu divreiz laimīgāka.

2. Viņai ir nepieciešama uzmanība

Foto: pixabay

Vai atceries to reizi, kad skatoties TV izvairījies no sarunas ar savu partneri? Vai vienkārši vēlējies doties atpūsties kopā ar draugiem, tā vietā, lai pabūtu divatā ar mīļoto sievieti? Vīriešiem tas šķiet pilnīgi normāli, bet vai sievietes domā tāpat? Kamēr tu izklaidējies kopā ar draugiem, viņa visticamāk palika mājās viena. Un pat, ja tā bija tikai viena reize, kad tu nepievērsi uzmanību savai mīļotajai, tev būtu jāzina, ka viņai tā ir nepieciešama vairāk nekā tu vari iedomāties. Tātad, ja uzmanību nepievērsīsi tu, ar laiku viņas dzīvē var parādīties kāds cits vīrietis, no kura viņa iegūs iztrūkstošo uzmanību.

3. Otrs vīrietis ir seksīgāks

Foto: pixabay

Dažkārt mēģināt izprast sievietes prātu ir gluži vai bezjēdzīgi. Patiesībā ir ļoti daudz iemeslu, kāpēc sievietes sper sānsoli. Iespējams, ka vīrietis nav izdarījis neko nepareizu un sieviete gluži vienkārši iepazinās ar kādu ļoti izskatīgu vīrieti. Ir pieņemts domāt, ka šis ir iemesls, kāpēc vīrieši krāpj – jo pievērš uzmanību citas sievietes izskatam. Patiesībā sievietes dara gluži to pašu.

4. Viņa krāpj, jo jūtas garlaikota

Diemžēl sievietes attiecībās kļūst garlaikotas krietni biežāk par vīriešiem, tāpēc vīriešiem attiecības nereti ir kā otrs darbs, lai liktu partnerēm justies priecīgām un ieinteresētām attiecībās. Tomēr ticēt, ka sieviete saglabās interesi par partneri, ja viņš viņas labā neko nedarīs, ir muļķīgi. Šī iemesla dēļ sievietes mēdz ieskatīties vīriešos, kas negaidīti sāk viņām pievērst uzmanību un izklaidēt viņas.

5. Viņa ir piedzīvojusi krāpšanu pagātnē

Jāatzīst, ka arī sievietes ir piedzīvojušas krāpšanu un nereti tas ir iemesls, kāpēc viņas nākotnē pašas izvēlas iet šo ceļu. Sievietes spēj piedot, bet ne aizmirst un nav svarīgi, vai šis nepatīkamais notikums tika piedzīvots pirms piecām dienām vai pieciem gadiem, negatīvās sajūtas paliek atmiņā.

6.Viņa uzbudinās, jūtoties iekārojama

Foto: Pixabay

Visas sievietes vēlas justies iekārojamas, taču ne visi vīrieši tā spēj likt viņām justies. Katra sieviete vēlas, lai viņas vīrs viņu vēlētos viņu sev blakus ne tikai ikdienā, bet arī guļamistabā. Ja tas nenotiek, sieviete gluži vienkārši sāk zaudēt interesi par viņu. Sievietei ir jājūtas kā skaistākajai un svarīgākajai personai sava vīrieša acīs, taču, ja viņa netiek apmierināta guļamistabā, viņa vienkārši nespēj tā justies. Šis ir būtiskākais iemesls, kāpēc sievietes izlemj krāpt savus partnerus, jo kāds spēj iekārot viņas vairāk par esošo partneri.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem