Vasara ir atvaļinājumu laiks un… arī kūrortu romānu laiks. Bet esiet uzmanīgas: daži no šiem stāstiem, kurus lasīsiet, pierāda, ka dažkārt ir trīsreiz jāpadomā, vai to dēļ ir vērts zaudēt galvu un tiem ļauties!

Stāsts ar turpinājumu

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Mans stāsts varētu izklausīties ļoti banāls, ja vien ne tā nobeigums. Viņš – simpātisks jauns vīrietis kādā Grieķijas viesnīcas recepcijā, es – menedžeris kādā no lielākajām Maskavas viesnīcām. Atvaļinājumā uz Krētu man bija jālido kopā ar draudzeni, taču viņa saslima un palika mājās. Es biju izmisusi: mani gaidīja 10 garlaicīgas dienas vienatnē, svešā valstī. Tā vienā mani gaidīja nedēļa, kas pilna romantikas un piedzīvojumu. Pirms es devos mājās, protams, bija neizsakāmi skumji: es nešaubījos, ka ar savu “grieķu grēku” satiekos pēdējo reizi un atvados uz visiem laikiem. Bet pēc mēneša viņš atlidoja uz Maskavu, bet vēl pēc pusotra gada mēs apprecējāmies. Es joprojām strādāju par menedžeri viesnīcā, tikai nu jau – Krētā. Bet viņš vairs nav recepcijas darbinieks, bet viesnīcas vadītājs. Aizvien tik simpātisks, ka manu sirdi spēj izkausēt pāris minūšu laikā. Marija (27 gadi).

Zibens spēriens no skaidrām debesīm

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Mans itāļu draugs, ar kuru man bija attiecības, uzaicināja mani paviesoties Romā. Sanāca tā, ka mēs sastrīdējāmies, un es devos viena pati pastaigā pa pilsētu. Tur es satiku kādu jaunu vīrieti, kurš bija šurp atbraucis kopā ar draugiem. Tas bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm: šķita, ka es neko tādu nekad iepriekš neesmu sajutusi. Pie itāļa es atgriezos tikai pēc mantām, bet kopā ar Sergeju esmu laimīga jau 8 gadus. Nellija (32 gadi).

Nācās nomainīt darbu

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Reiz mani nosūtīja komandējumā kopā ar kolēģi no “kaimiņu” biroja. Darbā mēs turpat vai nekontaktējāmies, un pat vairāk – man šķiet, ka viņš man vispār nepatika. Bet brauciena laikā šis cilvēks kļuva pavisam citāds. Es viņu iepazinu no citas puses un… es iemīlējos. Mūsu attiecības beidzās ar tuvību pēdējā komandējuma dienas naktī. Pēc tam, kad mēs atgriezāmies darbā, viņš man paziņoja, ka tā ir bijusi tikai aizraušanās un ka viņš ir laimīgs savā laulībā. Es nomainīju darbu. Vairs nekad viņu neesmu satikusi. Anna (34 gadi).

Uz vienu dienu

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Mēs iepazināmies vienā no Francijas pludmalēm. Viņš – seksīgs sērfotājs kā no žurnāla vāka, es – stipri pieticīgāka izskata sieviete. Nezinu, kāpēc viņš no visām sievietēm, kas atpūtās tajā dienā pludmalē, viņš izvēlējās tieši mani. Viņš pienāca un pajautāja, vai es nevēlos saldējumu. Es paskatījos uz viņu un man vienā acumirklī bija skaidrs, ka zeme pazūd zem kājām… Mēs kopā pavadījām tikai vienu dienu un vienu nakti. Nākošajā rītā es devos uz lidostu, bet viņš – kāpa vilcienā, lai dotos uz Parīzi. Mēs speciāli neapmainījāmies ne ar telefona numuriem, ne sociālajiem kontaktiem. Es nezinu viņa pilno vārdu un viņš – manējo. Visticamāk, mēs vairs nekad nesatiksimies un tieši tajā ir visa burvība. Diāna (23 gadi).

Ne kā pasakā

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Ja jūs domājat, ka kūrorta romāni vienmēr ir ar labām atmiņām, jūs ļoti kļūdāties. Reiz Bulgārijā man bija romāns ar kādu vietējo iedzīvotāju. Mēs daudz laika pavadījām kopā manā viesnīcas numuriņā, bet no rītiem viņš gandrīz nekad nenāca kopā ar mani uz pludmali, atrunājoties ar to, ka šo jūsu redz katru dienu un viņam vairāk griboties izgulēties. Kad es aizbraucu, man tika piestādīts vājprātīgs telefona rēķins par starptautiskajām sarunām ar Turciju. Bet mans “bulgāru draudziņš”, protams, pazuda kā nebijis. Marika (35 gadi).

Izšķirošā ballīte

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Pirms kāzām es nolēmu sev noorganizēt vecmeitu ballīti Kiprā. Noīrējām kādu viesu namiņu kopā ar piecām manām labākajām draudzenēm. Kādas ballītes laikā mēs iepazināmies ar vāciešiem. Viens no viņiem, Markuss, sāka izrādīt pret mani pastiprinātu uzmanību. Es nolēmu, ka no tā nekas traks nenotiks un šiem uzmanības apliecinājumiem atbildēju. Taču viss aizgāja par tālu: ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Vecmeitu balle beidzās ar manu histēriju un draudzeņu mēģinājumiem mani nomierināt. Atgriežoties mājās, es pārtraucu attiecības ar savu puisi un kāzas atcēlu, jo bija sajūta, ka nevaru apprecēties ar cilvēku, ko esmu jau piekrāpusi. Ar Markusu mēs sarakstījāmies, tomēr mans skatiens uz notikušo bija ļoti mainījies. Katrīna (26 gadi).