1. Viņas savus matus uztic tikai profesionāļiem

Lai frizūra izskatītos ideāla, tai ir jāatbilst tavam tipāžam, sejas ovālam, matu struktūrai, ņemot vērā matu augšanas ātrumu un tavus ieradumus matu veidošanā. Profesionāls frizieris vienmēr ņem vērā visus šos faktorus, pirms piedāvā jaunu matu sakārtojumu. Tamdēļ atceries – neekonomē uz frizieri!

2. Viņas pareizi mazgā galvu

Ar pavēsu ūdeni (maksimums – istabas temparatūrā) un ievērojot secību: samitrināt matus, ieliet plaukstā šampūnu, salipināt to plaukstās, uzlikt uz matu saknēm, iemasēt, ātri izmasēt pa visu matu garumu un izmazgāt. Un tikai tā!

3. Viņas vienmēr lieto kondicionieri

Un tādā veidā atrisina divas problēmas vienlaikus: matus var viegli izķemmēt un tie nekļūst taukaini. Turklāt spīd!

4. Viņas attīra galvas ādu

Vesela galvas āda – veseli mati. Lai kvalitatīvi un droši attīrītu matu sakņu zonu no netīrumiem, putekļiem un citām nepatīkamām lietām, reizi nedēļā tas jādara ar vates tamponu, kas samitrināts tējas koka eļļā. Matus ar ķemmi sadala šķipsnās un ar vates tamponu iztīra galvas ādu, pie saknēm.

5. Viņas reti ķemmē matus

Jo mazāk tu matus “traumēsi” – jo veselāki un skaistāki tie būs. Mīti par to, ka mati jāķemmē 100 reizes dienā jau sen ir novecojuši! Jo retāk ķemmē matus, jo labāk! Protams, tas nenozīmē, ka mati nebūtu jāķemmē vispār.

6. Viņas izvēlas dabiskas matu krāsas

Organiskās matu krāsas ne tikai nekaitē matu struktūrai, bet arī rūpējas par tiem, padarot tos biezākus, stingrākus un spīdīgākus.