Visdažādāko veidu velosipēdi, motocikli, jahtas, laivas, preces sportam, makšķernieku un mednieku piederumi, sacensības un vēl, un vēl – tas viss no 23. līdz 25. martam izstādē “Atpūta un sports 2018” Ķīpsalā.

Esam sastādījusi sarakstu ar, mūsuprāt, 6 “odziņām”, kuras noteikti jāapskata izstādē. Un tā!

1. Tricikls Latvijas simtgadei

Pamatīgs un spēcīgs, gluži kā Latvijas zeme, ir Latvijas simtgadei veltītais tricikls, kas tikko izripojis no motodarbnīcas “Tanders”. Spēkrats veidots uz 1987. gada “Harley-Davidson” motocikla bāzes, pilnībā atjaunots un pārveidots par triciklu. Dzelzs rumakam ir veikta pārbūves reģistrācija, un tas ir pilnībā gatavs braukšanai!

Publicitātes foto
Publicitātes foto

2. Latvijā darināta koka kanoe

Aplūko pievilcīgu, pašdarinātu koka kanoe laivu! Tā izgatavota no 6 mm bieziem, 2 cm platiem un 6 m gariem dēļiem. Kanoe garums ir 5,3 m, platums – 1 m, svars – 28 kg, bet kravnesība – 320 kg. Laivu savam priekam ir izgatavojis jūrnieks Jurijs Ņečiporenko, kurš strādā par glābēju uz kuģa Ziemeļu jūrā.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

3. Sēdi uz moča, bet vadi laivu!

Vai vari iedomāties, ka laivu var vadīt ar …. ūdensmotociklu?! Izrādās – var gan! Pirmoreiz Baltijā būs apskatāmas ar ūdensmotociklu vadāmas laivas! Francijā ražotajām laivām “Sealver” nav motora – atliek vien iebraukt ar spēkratu laivas aizmugurējajā daļā, to nofiksēt, un laiva ir gatava vadīšanai ar moci! Skaties un brīnies!

Publicitātes foto
Publicitātes foto

4. Sapnis par mājiņu kokā

Lieliska ziņa tiem, kam tīk ceļot ar auto! Izstādē tiks prezentēta revolucionāra jumta telts, kas uzstādāma uz jebkuras automašīnas. Dienvidkorejas zīmola “iKamper” novatoriskā, kvalitatīvā telts “SKY4X” tavu ceļošanu padarīs vieglu, ērtu un jautru. Brauc, kur gribi, un izveido apmeti, kur vien vēlies!

Publicitātes foto
Publicitātes foto

 

5. Velosipēdu paradīze

Gribi velosipēdu? Kalnu, pilsētas, šosejas, tūrisma velosipēdi, elektriskie velosipēdi un skrejriteņi, balansa riteņi un divriteņi bērniem, velosipēdi pusaudžiem – Ķīpsala uz trīs izstādes dienām kļūs par īstu velosipēdu paradīzi! Visplašāko ekoloģisko braucamo klāstu un atlaides pirkumam piedāvās “Veloprofs”, “Sportland”, “My Sport”, “Pro Velo”, “Fans Prosport”, “Veloatlaides”, veikals “E-ride.lv” un citi. Konsultējies, salīdzini, izmēģini un izvēlies sev piemērotāko.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

6. Inovatīvi instrumenti makšķerniekiem un medniekiem

Ja esi mednieks, makšķernieks vai tūrists – tu noteikti novērtē kvalitatīvus instrumentus. Pazīstamais amerikāņu uzņēmums “Gerber”, kas ir medību nažu, militāro un tūrisma piederumu dizaina un inovāciju līderis pasaules tirgū, tagad piedāvā arī inovatīvus makšķerēšanas instrumentus – daudzfunkcionālas šķēres, knaibles, kā arī īpašu, vēl neredzētu instrumentu mušiņmakšķerēšanai.  Savukārt uzņēmums “Ieroči” medniekus iepazīstinās ar jaunajām karabīnēm “Browning Maral” un “Sako 85 Bavarian”.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Kad un kur?

  • 23., 24. un 25.martā no plkst. 10 – 19 (23. un 24.03) un no plkst. 10 – 17 (25.03), izstāžu hallē Ķīpsala
  • Biļešu cenas: pieaugušajiem 5,00 EUR;  pensionāriem, studentiem, skolēniem, invalīdiem – 3,50 EUR;  ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 13,00 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!
  • Autostāvvieta – 5,00 EUR