Kokteilis
Mīli

6 mīlēšanās pozas, ko sievietes gluži vienkārši dievina0

Foto: Shutterstock.com

Ne visas seksa pozas ir vienlīdz patīkamas. Tas tāpēc, ka katrai no mums ir individuālas vēlmes un arī ķermenis. Tomēr ir dažas pozas, kas ļoti patīk vairumam sieviešu. Viņa atzinušās, ka tās ļauj viņām izbaudīt mīlēšanos ar savu partneri un uzlabot kaisli attiecībās.

Šīm 6 mīlēšanās pozām sievietes saka “jā”:

1. Modificētā sunīša poza

Sieviete guļ uz vēdera, bet vīrietis ir aizmugurē. Šī poza ir ļoti jutekliska, jo ļauj vīrieša loceklim ieslīdēt dziļi, bet sievietes sakļautās kājas rada vīrietim neaprakstāmas sajūtas. Ja šīs pozas laikā vīrietis saliecas nedaudz uz priekšu un ar savu augumu pieskaras sievietes mugurai, šī poza kļūst vēl intīmāka.

2. Karotīte

Jūs abi guļat uz sāniem un vīrietis tev atrodas aizmugurē. Viņam ir brīvas rokas, kas nozīmē, ka viņš var brīvi piekļūt sievietes krūtīm un klitoram, bet vienlaikus ritmiski kustēties. Šis leņķis, kādā jūs abi atrodaties, ļauj izcili izbaudīt vienam otru un stimulēt sievietes G punktu. Turklāt šī poza lieliski der slinkiem un mierīgiem rītiem, kad negribas tērēt daudz enerģijas.

Foto: pixabay

3. Sunīša poza

Daudzas sievietes šo seksa pozu patiešām dievina, jo tā, pirmkārt, ir ļoti erotiska, otrkārt, ļauj vīrieša loceklim iekļūt ļoti dziļi un stimulēt G punktu. Šīs pozas laikā sieviete atrodas četrāpus, bet vīrietis – viņai aizmugurē. Daudzas sievietes, kā arī vīrieši šo pozu atzinuši par vienu no erotiskākajām.

4. Uzlabotā misionāru poza

Daudzām sievietēm nepatīk klasiskā misionāru poza un tam ir vairāki izskaidrojumi. Bieži vien leņķis, kāds izveidojas, esot šajā pozā, ir nepietiekošs, lai vīrieša loceklis sasniegtu vagīnas jutekliskākos punktus. Daudzi tāpat šo pozu uzskata par garlaicīgu. Taču, ja to nedaudz uzlabo, izdodas ārkārtīgi jutekliska poza, kas sagādā baudu abiem partneriem. Sieviete guļ uz muguras, bet vīrietis atrodas ar seju pret viņu. Sieviete ar kājām apķer vīrieša muguru un ritmiski kustās kopā ar savu partneri. Sievietes rokas var glāstīt viņa matus un pieskarties mugurai, turklāt atcerieties, ka jūs varat izbaudīt skūpstus!

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

5. Apgrieztā jātniece

Poza ir tāda pati kā jātnieces poza, tikai sieviete atrodas nevis ar seju pret vīrieša seju, bet ar muguru. Vīrietis redz sievieti no mugurpuses, turklāt šajā pozā mainās locekļa iekļūšanas pozīcija, kas šo pozu padara par ļoti iekārojamu daudzu sieviešu acīs.

6. Kājas gaisā!

Sieviete guļ uz muguras, bet kājas ir paceltas gaisā. Vīrietis atrodas nedaudz sēdus pozīcijā. Šī poza ļauj viņam izvēlēties gan mīlēšanās ātrumu, gan dziļumu. Sievietei atliek vien baudīt galvu reibinošās sajūtas. Šī poza patiks tām sievietēm, kurām patīk, ka vīrieša loceklis atrodas dziļi. Daudzas sievietes atzinušās, ka mīlēšanās šajā pozā ir aptuveni 100 reizes jutekliskāka par jebkuru citu pozu.

Foto – Fotolia/lemonspeed
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
32 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas