Kokteilis
Stilo

6 matu griezumi un poniji, kas piestāv katrai sejas formai0

Foto: kolāža kokteilis.lv

Ja tuvākajā laikā tu apsver domu mainīt matu sakārtojumu un vēlies radikāli mainīt savu izskatu, tad ponijs būs tieši laikā. Šobrīd modes pasaule piedāvā ielūkoties dažādās matu griezumu un frizūru aktualitātēs, taču būsim godīgas, izvēloties griezumu un poniju, tev jābūt drošai, ka tev tas piestāvēs.

Jāpiebilst, ka šobrīd iespējams variēt arī ar klasiskajiem matu griezumiem, tādiem kā BOB un Kare. Tos iespējams veidot dažādās formās, slāņos un pat sarežģītos, un interesantos griezumos – tiem pieskaņojot arī poniju.

Matu griezumi un poniji, kas piestāvēs katrai sejas formai:

1. Rianna: sejas forma – kvadrāts

hhh

Dziedātājai Riannai ir izteiksmīgas acis un plati sejas panti. Viņas sejas forma ir kvadrāts. Šādam sejas ovālam vislabāk piestāv līdz pat acu līnijai pagarināts ponijs. Ja arī tev ir šāda sejas forma un tu vēlies poniju, tad dodoties pie friziera, saki, ka vēlies taisnu BOB griezumu – nedaudz virs plecu līnijas un poniju, kas pieres sānu daļā pakāpeniski pagarinās. Tas izcels tavus sejas pantus.

2. Teilore Svifta: sejas forma – aplis

vvv

Sievietēm ar šādu sejas formu varētu likties, ka ponijs viņām pilnīgi noteikti nepiestāv. Taču patiesībā arī šādam sejas ovālam ponijs var izskatīties labi, ja vien tas ir nogriezts tā, lai izceltu sejas pantus un padarītu to mazliet ovālu, akcentējot vaigu kaulus. Šādā gadījumā ponijam jābūt sakārtotam un biezam, tādējādi tas vizuāli pagarina pieres daļa.

3. Rīza Viterspūna: sejas forma – sirds

fff

Sirds formas sejai pilnīgi noteikti nepiestāv klasiska griezuma ponijs. Ja tev ir šādas formas seja un vēlies poniju, tad vislabāk izvēlies uz vienu sānu ieveidotu poniju. Šāda veida ponija griezums, kur īsākie mati sasniedz uzacu līniju, bet garākie – acs ārējo kaktiņu, kā arī pakāpeniski saplūst ar pārējo griezumu – līdzsvaros tavu sejas formu un akcentēs tavas skaistās acis.

4. Dakota Džonsone: sejas forma – ovāls

ddd

Labas ziņas visām dāmām ar ovālu sejas formu. Šādai sejas formai piestāv teju visas iespējamās ponija variācijas. Gan neuzkrītošs, gan taisns, gan apjomīgs – visa veida poniji piestāv šādam sejas tipam. Turklāt, ja ponijs ir griezts no centra uz sāniem un ir pakāpeniski garāks – ikdienā ar to var variēt, atstājot klasisku poniju, vai to var veidot uz sāniem.

5. Emma Stouna: zema pieres daļa

sss

Šādai sejas formai vislabāk piestāv slīps un asimetriski nogriezts ponijs, jo tas vizuāli palielina pieres daļu. Ja tev ir šāda sejas forma, vislabāk matus griezt stāvā leņķī un sapludināt ar sānu šķipsnām. Turklāt arī šāda veida ponijs piestāv teju jebkurai sejas formai.

6. Kerija Vašingtone: augsta pieres daļa

aaa

Biezs ponijs, kas veidots virs dabiskās matu līnijas, lieliski “paspēls” tavu augsto pieri. Turklāt, ja tas ir griezts pakāpeniski no centra uz sāniem, tas vizuāli paplašina seju. Šādu poniju vislabāk griezt no pieres centra, kur matiem ir visīsākais garums, pakāpeniski atstājot tos garākus vaigu daļā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv