Kokteilis
Dzīvo

6 lietas, kuras nedrīkst turēt mājās: tās nesola neko labu0

Foto: Pexels

Cilvēki reti aizdomājas par to, ka katrai lietai, kas atrodas mājoklī, ir sava enerģētika. Un tā var piesaistīt kā labo, tā arī slikto. Šīs sešas lietas drīzāk var uzskatīt par bīstamām, ja tās atrodas jūsu mājās, nekā noderīgām.

Un, lūk, ko saskaņā ar ticējumiem un ezotēriķu uzskatiem nedrīkst glabāt mājās:

1. Saplēsti un ieplēsti trauki

Daudzi cilvēki pret mantotiem traukiem izturas ar milzīgu bijību – mīļās omītes servīze, no kuras palikusi tikai puse un tā pati ieplēsta, tiek sargāta kā vislielākais dārgums. Bet velti. Ieplēsti un bojāti trauki piesauc nabadzību un konfliktus ģimenē. Nedomājot tos sūti prom uz izgāztuvi!

2. Saplēstas drēbes

Daudzi cilvēki izmanto vecu apģērbu citiem mērķiem – izlieto to, piemēram, kā grīdas mazgājamās vai putekļu lupatiņas. Ja arī tu tā dari, tad raugies, lai tu šīs saplēstās lietas tiešām izmantotu jaunajā uzdevumā. Pretējā gadījumā vecas, novalkātas un saplēstas drēbes mājoklim un ģimenei piesaista negatīvo enerģiju.

3. Dāvanas no nepatīkamiem cilvēkiem

Bieži sievietes sev uzdod jautājumu “ko darīt ar tām lietām, kuras uzdāvinājis bijušais vīrietis?”. Patiesībā jau atbilde ir acīmredzama. Ja tā ir dāvana no kāda cilvēka, kas ir nodarījis tev sāpīgi vai tevi nodevis, kāpēc tu savās mājās turi lietu, kas saistīta ar šī cilvēka enerģiju? Nekādā gadījumā mājās šis lietas nav jāglabā!

4. Tukšas kārbiņas, trauciņi un burciņas

Saimniecēm visai bieži piemīt paradums glabāt mājās dažādus trauciņus – burciņas, kārbiņas utt. Nevajadzētu tā darīt! Tukši trauki enerģētiskā līmenī piesaista mājoklim tukšumu. Vai nu tu tās piepildi ar kaut ko un dod tām “otro dzīvību” vai nu bez žēlastības izsvied miskastē.

5. Pulksteņi, kas nedarbojas

Saistītie raksti

Ja tavā mājoklī ir tādi pulksteņi, kas vairs nedarbojas, tad ir tikai divas izejas – vai nu remonts vai no tikt no tiem vaļā. Tas tāpēc, ka pulksteņi simbolizē dzīvības kustību. Attiecīgi, pulksteņi, kas nedarbojas un nav saremontējami, bremzē tavu dzīvi neatgriezeniski. Un tas atstāj ļoti sliktu iespaidu uz tavu dzīvi kopumā.

6. Izsvaidīta nauda

Lai finanšu problēmas piemeklētu tevi pēc iespējas retāk, nepieļauj tādu situāciju, ka nauda ir izmētāta katrā mājas stūrī. It īpaši tas attiecas uz monētām, kuras šad un tad mēs mēdzam nosviest, kur pagadās. Ievieto naudu vienā kārbiņā un turi to aizvērtu.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Jauno gadu Liepājā sagaidīs ar grupām “Killer Queen” un “Tautumeitas”
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Labvēlīgais tips” piedāvā jaunu dziesmu “IA jeb Operācija i – 2. daļa”
6 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Kokteilis
Populārais amerikāņu šovs parodē Levitu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Veselam
Trakumsērgu atved no Āzijas: Daugavpilī mirušo sievieti nebija iespējams izglābt
34 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
“Rīgas Centrāltirgus” cigarešu lietā iesaistīto uzņēmēju Visoru patur apcietinājumā
2 stundas
LE
LETA
Sports
WADA uz četriem gadiem diskvalificē Krieviju
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Avārijā būvdarbu zonā Jelgavā cietuši pieci Lietuvas pilsoņi
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Brīžiem līs, vietām gaidāms arī sniegs. Prognoze otrdienai
42 minūtes