Seksam jābūt savstarpēji stimulējošam un aizraujošam, tā laikā ir svarīgi gūt baudu jums abiem, tādējādi apmierinot abu vēlmes un vajadzības.Pilnīgi noteikti sniegt baudu vīrietim ir daudz vienkāršāk, kā sievietei, taču, ir pāris lietas, ko jebkurš vīrietis vēlas sagaidīt no sievietes mīlēšanās laikā.Labā ziņa ir tā, ka lielākā daļa no šīm lietām sagādā baudu arī sievietei.Uzzini, ko vīrieši vēlas sagaidīt no savām partnerēm.

1. Viņi vēlas tikt pārsteigti

Brīžos, kad esat nonākuši seksuālajā rutīnā un sekss kļuvis vienveidīgs, jums vienkārši kļūst garlaicīgi. Atjaunot dzirkstelīti jūsu seksuālajās attiecībās patiesībā nav nemaz tik sarežģīti. Pārsteidziet savu partneri seksīgā apakšveļā, piedāvājot izmēģināt jaunu pozu vai varbūt ļauties kam spontānākam, izmēģinot kādu kostīmu vai seksa rotaļlietu. Tas palielinās patīkamu satraukumu jums abiem un ticiet, vīrietis to izbaudīs.

2. Viņi vēlas vizuālu stimulāciju

Visiem ir zināms, ka vīrieši mīl ar acīm. Izmantojiet to, lai sniegtu savam partnerim patiesu baudu. Iegādājieties seksīgu apakšveļas komplektu un izbaudiet mirkli, kamēr viņš izrāda interesi par to. Jūs viņam sniegsiet labāku priekšstatu par savu ķermeni. Izmēģini kovbojmeitenes pozu, lai jūsu partneris redzētu jūsu seksīgās kustības, tas pamodinās viņā kaisli un iekāri pret jums.Atbrīvojieties no iekšējiem aizspriedumiem par savu ķermeni un ierosiniet ļauties mīlas priekiem spoguļa priekšā, arī tas sagādās vizuālu stimulāciju.

3. Viņi vēlas dzirdēt romantiskas frāzes

Radiet romantisku gaisotni, stāstot vīrietim par to, cik ļoti jums patīk tas, kas starp jums notiek. Jebkuram vīrietim patīk dzirdēt savu vārdu, ja tas ir izteikts jutekliski seksa laikā. Tāpat vīriešiem patīk dzirdēt arī neķītras frāzes, tās viņus uzbudina un rada patīkamu pārsteigumu.

4. Viņi vēlas gūt apstiprinājumu

Gluži tāpat kā sievietēm, arī vīriešiem patīk būt pārliecinātiem par to, ka viņi visu dara pareizi. Komunicējiet savā starpā, viņš vēlas dzirdēt lietas, kas jums patīk, lai izvairītos no iespējams ierastām darbībām. Priekšspēles laikā pārsteidziet viņu, izsakot savu vēlmi čukstot, tas noteikti viņu uzbudinās un mainīs ierasto mīlēšanās gaisotni. Tas arīdzan palielinās savstarpēju uzticēšanos, jo būsiet izzinājuši viens otra vēlmes, kas uzlabos mīlēšanos nākotnē.

5. Viņi vēlas sasniegt orgasmu

Ikviens vīrietis vēlas, lai jūsu kaislības beigtos baudpilni, respektīvi, lai baudu gūstat jūs abi. Un šeit jūs varat palīdzēt. Lielākajai daļai vīriešu ir “sava tehnika”, kā paildzināt baudpilno procesu. Tomēr to pamatā ir uzmanības novēršanas metodes, kas patiesībā var ietekmēt jūsu seksuālo dzīvi. Tās gluži vienkārši padara vīrieti sliktāku gultā, jo tādā veidā partneris novērš uzmanību, nepievēršot uzmanību partnerei. Ir vairāki paņēmieni, kā sieviete var palīdzēt partnerim paildzināt baudpilno procesu, piemēram, jūtot, ka partneris ir tuvu kulminācijai, uz brīdi apstājies, nogaidot, kad viņa elpošana kļūst mierīgāka un tad lēnām atsākat mīlēšanās procesu.

6. Viņi vēlas redzēt sievieti sasniedzam orgasmu

Tas pilnīgi noteikti nenozīmē, ka jums būtu jāizliekas, ka sasniedzat orgasmu. Vidēji vīrietis orgasmu seksa laikā gūst pēc 7.3 minūtēm, bet sievietēm tam ir nepieciešamas aptuveni 20 minūtes. Izdomājiet stratēģiju vai papildu stimulāciju, kas ļautu jums sasniegt kulmināciju reizē ar partneri. Galu galā šeit runa ir arī par jūsu baudu!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.