Uzsākot jaunas attiecības, vienmēr izjūtam patīkamu satraukumu un arī neziņu par to, kas jūs abus sagaida nākotnē. Rodas jautājumi par to, vai šis ir īstais cilvēks, vai būsiet kopā visu atlikušo mūžu, kāds viņš ir seksā un vai vispār tu vari viņam uzticēties. Tu varētu iebilst, sakot, ka šo visu jau iespējams noskaidrot tikai kopdzīves laikā, taču patiesībā tā nav. Izrādās, ļoti daudz var uzzināt par partneri jau pēc jūsu pirmā skūpsta.

Lūk, 6 lietas, ko vari uzzināt par savu partneri pēc pirmā skūpsta:

1. Skūpsts var atklāt, vai starp jums valda jūtu ķīmija

Foto: Shutterstock

Protams, nav viena konkrēta veida, kā noteikt, cik liela ir jūsu savstarpējā jūtu ķīmija. Bet, ja tu pēc pirmā skūpsta izjūti šo īpašo saikni un sajūtas ar kādu konkrētu cilvēku, tu vari būt droša, ka esi satikusi īsto cilvēku. Šajā gadījumā partneris pat var nebūt tehniski “profesionāls” skūpstu meistars, bet radusies ķīmija un dzirkstele starp jum to visu kompensē.

2.Skūpsts var atklāt, vai partneris būs lielisks seksā

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Skūpsts dažkārt var pateikt vairāk nekā vārdi, tajā skaitā arī radīt priekšstatu par attiecībām ar konkrēto partneri nākotnē, kā arī atklāt, cik labu seksu tu no viņa vari sagaidīt. To var noteikti pēc veida, kā viņš tevi noskūpsta, kā pieskaras tev. Pastāv uzskats, ka vīrietis, kurš labi skūpstās, ir arī lielisks gultā.

3. Skūpsts atklāj partnera pārliecību par sevi

Foto - Shutterstock

Pirmais skūpsts ir lielisks veids kā noteikt, cik pārliecināts par sevi ir tavs partneris ikdienas dzīvē. Piemēram, tu pamani, ka viņš ir nervozs, vai varbūt viņš kautrējas tev tuvoties un skūpsti reizēm ir dīvaini. Šāda persona visdrīzāk nav pašpārliecināta un neapzinās savu vērtību. Turpretī pārliecināts cilvēks pilnībā apzinās visu, ko dara un par to neizjūt bažas.

4. Skūpsts var atklāt, vai partneris rūpējas par savu higiēnu

Foto: Shutterstock

Šis patiesībā ir pats pirmais, ko skūpsts spēj atklāt par partneri. Tas atklāj, cik ļoti partneris pievērš uzmanību sevis kopšanai, jo, piemēram, slikta elpa liecinās par nepietiekamu mutes higiēnu.

5. Skūpsts atklāj, vai partneris prot uzklausīt

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Skūpstoties ar partneri ir praktiski neiespējami izteikt savas vēlmes skaļi. Tāpēc šajā gadījumā ir iespējams saprast, cik ļoti viņš spēj ieklausīties un izprast tavu ķermeņa valodu. Ja viņš spēj uztvert šīs norādes, ko tu viņam dod, viņš noteikti ir arī labs klausītājs. Šāds vīrietis spēs tevi sadzirdēt, uzklausīt un sniegt padomu vienmēr, kad tev tas būs nepieciešams.

6. Skūpsts var atklāt, cik nopietnas būs jūsu attiecības

Foto - Shutterstock.com

Skūpstoties ar partneri, tu esi spējīga sajust, cik ļoti saistoša tu viņam esi un cik ļoti viņš tevi iekāro. Taču ne vienmēr skūpsts liecina par nopietnām attiecībām nākotnē. Ja pirmais skūpsts ir spēcīgs, pārlieku kaislīgs un pat agresīvs, tas var norādīt arī uz iekāri un nopietnu nolūku iztrūkumu. Savukārt, ja skūpsts ir maigs, delikāts un uzmanīgs, tas liecina par to, ka viņš vēlas par tevi rūpēties un viņam ir svarīgi, kā tu jūties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem