Kokteilis
Mīli

6 lietas, ko sievietes dara internetā: to dēļ vīrietis tevi var pamest0

Foto: Unsplash

Ja tu esi aktīva sociālo tīklu lietotāja, ir daži vienkārši noteikumi, kas tev būtu jāievēro attiecībās. Šīs 6 lietas patiešām nevajadzētu darīt pat tad, ja tev šķiet, ka tajās nav nekā slikta. Vīrieši uz to raugās citādi.

1. Tu esi pārlieku uzmācīga

Uzmācība ir kaitinoša jebkurā formā un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vīrieši mēdz pamest sievietes. Iespējams, tu “laiko” katru viņa postu un uzreiz komentē kā tikko viņš ir paspējis savos sociālajos tīklos kaut ko ievietot. Īpaši uzkrītoši ir tad, kad tu komentāros “parādi citām savu teritoriju”, liekot visiem saprast, ka šis ir TAVS vīrietis. Tici vai netici, bet vīriešiem tas ļoti nepatīk.

2. Tu pārāk bieži saraksties ar viņu “onlainā”

Tu raksti viņam sociālajos tīklos gandrīz katru dienu un pat vairākas reizes dienā. Šis ir ļoti slikts ieradums, kas kaitina. Protams, neviens neaizliedz ar viņu sazināties arī sociālajos tīklos, taču ievēro mērenību. Citādi viņš no tevis vienkārši aizbēgs!

3. Tavi posti ir pārāk emocionāli

Nav nekā nosodāma tajā, ka tu paud savas emocijas, bet, kad tavi ievietoti posti ir pārāk emocionāli, tas var aizbiedēt vīrieti. Pirmkārt, viņš baidās (kā jau jebkurš vīrietis) no emocionalitātes. Otrkārt, viņš nevēlas, ka tu apspriestu ar citiem jūsu attiecības nekādā veidā. Pat tad, ja tu neko sliktu par tām neesi pateikusi.

4. Tu pārkāp privātuma robežas

Tev nevajadzētu “rakāties” internetā, meklējot vecas fotogrāfijas vai apmeklēt kādus saitus, lai pētītu viņa pagātni. Ja viņš par to uzzinās, tad, visticamāk, pametīs tevi. Viņš nevēlas redzēt sev blakus “izmeklētāju”, turklāt tas viņam raisīs aizdomas, ka tu viņam neuzticies un esi par sevi nepārliecināta sieviete.

5. Tu pārāk daudz sociālajos tīklos publicē jūsu privāto dzīvi

Ja tavs vīrietis pēc dabas ir noslēgts un nav tik aktīvs kā tu, viņš visdrīzāk nemaz nevēlas, ka tu internetā izliec jūsu kopējās bildes vai jebko, kas attiecas uz jūsu abu attiecībām. It īpaši, ja jūs tikai nesen esat sākuši satikties…

6. Tu publicē sliktas lietas

Ir kāds likums, kas attiecas uz sociālajiem tīkliem: ja tu nevari cilvēkam to pateikt sejā, tad nesaki viņam to caur sociālajiem tīkliem. Neslēpies aiz datora vai planšetes, lai kādam pateiktu kaut ko sliktu. Tieši otrādi, esot sociālajos tīklos tev ir iespēja padomāt, ko tu vēlies postot, ko tu vēlies kādam pateikt, turklāt labot savu ierakstu. Tā ir prioritāte, kas nav realitātē.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 34 minūtes
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu
52 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Rundāles pili UNESCO sarakstam varētu pieteikt nākamā gada septembrī
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
3 stundas