Kokteilis
Mīli

6 lietas, ko nevajag gaidīt no mīļotā vīrieša: viņš tāpat to nedarīs0

Foto: Unsplash

Sieviete ne vienmēr savā vīrietī spēj saskatīt viņa personību, un tas ir visbiežākais iemesls, kāpēc divu cilvēku attiecībās rodas problēmas un pat šķiršanās.

Lūk, dažas svarīgas lietas, ko tev nevajag gaidīt un pieprasīt no sava mīļotā vīrieša:

1. Nekad neliec viņam izvēlēties – tu vai mamma!

Ja nu reiz ir gadījies tā, ka tava vīra māte nekad nekļūs par tavu draudzeni, tik un tā atceries vienu lietu – nekad šajās problēmās neiesaisti mīļoto vīrieti. Viss, kas skar viņa mammu, viņam ir svēts un tā tam arī jābūt. Atceries – nekad un nekādos apstākļos neliec viņam izdarīt izvēli starp sevi un viņa mammu. Ja tā notiks, visdrīzāk, tu tāpat cietīsi sakāvi.

2. Viņš nav tava draudzene

Protams, viņš tevi atbalstīs grūtos brīžos, taču svarīgi ir atcerēties, ka viņš nevar būt “pleca” lomā itin visās dzīves situācijās. Vīrietis principā ir ieprogrammēts “neklausīties tukšas runas”. Saruna viņu izpratnē ir spēja problēmu atrisināt nevis vienkārši runāt, runāt, runāt, līdz tu sajūties labāk. Tam ir domātas draudzenes. Atceries to.

3. Viņš neatteiksies no saviem vaļaspriekiem

Visdrīzāk, ka tev, paralēli darbam, ir kāds hobijs vai kādas īpašas intereses, kas tevi aizrauj. Un tagad iedomājies, ka tavs vīrietis iebilst tev, ka tu vairs nedrīksti sekot visiem jaunumiem kino vai rakstīt skaistumkopšanas blogu. Jā, tieši tāpat jūtas viņš, kad tu viņam aizliedz, piemēram, doties kopā ar draugiem medībās.

4. Necenties viņu mainīt!

Ja runa ir par kādām nopietnām lietām, piemēram, pienākumu nepildīšanu, protams, ka šīs lietas ir jāizrunā, taču, ja tie ir kādi sīki trūkumi, piemēram, viņš mēdz kavēt vai aizgulēties – vai tiešām tā dēļ tu esi gatava sarīkot skandālu? Atceries, ka tev arī piemīt dažnedažādi trūkumi. Vai viņš tevi par tiem soda? Diez vai.

5. Visticamāk, viņš neatcerēsies svarīgus datumus

Un atkal jau, šeit derētu atcerēties, ka vīriešiem ir citādāka domāšana nekā sievietēm. Sievietes atceras emocijas, bet vīrietim tam ir jāveltī ne mazums pūļu, lai atcerētos šīs īpašās emocijas šajos īpašajos datumos. Nevajag uz viņu par to dusmoties, viņš to pavisam noteikti nedara tev par spīti.

6. Viņam nav obligāti jāpatīk visam tam, kas patīk tev

Protams, viņš var aiziet kopā ar tevi uz kino, lai pārliecinātos, ka tev patiešām patīk TAS aktieris. Taču tas nenozīmē, ka pēc seansa tev viņam ir jāatstāsta šī “skaistulīša” biogrāfija. Galu galā, arī viņam ir tiesības uz savām domām un savu gaumi.

LA.lv