Kokteilis
Dzīvo

6 lietas, ko nekādā gadījumā nedrīkst aizdot citiem: sargā savu laimi un veiksmi0

Foto: Pexels

Ja tavā dzīvē negaidīti iestājušās nedienas, nesteidzies pie tā vainot apkārtējos. Labāk atceries, vai neesi kādam aizdevis sev piederošas lietas. Jo saskaņā ar ticējumiem, nodot citiem savam lietas, tu atdod arī daļu savas enerģētikas.

Lūk, saraksts ar tām lietām, kuras nevajadzētu aizdot citiem cilvēkiem, ja, protams, tu negribi zaudēt savu veiksmi un labklājību.

1. Virtuves piederumus

Foto: Pexels

Mūsdienās šī nav bieži sastopama prakse, kad ne katrā mājoklī bija dažādu izmēru kastroļi, kurus vajadzēja, lai pagatavotu ēdienu lieliem, saviesīgiem ģimenes pasākumiem. Tolaik nevienu īpaši nepārsteidza kaimiņu lūgums aizdot karotes, dakšiņas, krūzītes, šķīvjus, kastroļus utt. Mūsdienās tas ir reti sastopams un ja nu tomēr, negaidīti kāds tev to lūdz, padomā divreiz, vai ir vērts. Eksperti atgādina, ka trauki saglabā mājokļa enerģētiku, tāpēc, ja tu tos aizdod, pēc tam vari gaidīt dažādas likstas – sākot no veselības problēmām un beidzot ar strīdiem, un pat šķiršanos. Tamdēļ labāk savas krūzītes, šķīvjus un karotītes turi savās mājās un nedod svešiem cilvēkiem.

2. Sāli

Foto: Pexels

“Bet, kā tad mūsu mammas un omītes aizdeva kaimiņiem sāli?” – tu droši vien atcerēsies. Jā, aizdeva, bet padomā, vai tiešām visa viņu dzīve bija tik priecīga? Eksperti apgalvo, ka sāls kristāli uzkrāj sevī gan mājokļa, gan ģimenes locekļu enerģētiku un saglabā to savā atmiņā, tāpēc tu praktiski atdod savu enerģētiku un dzīves spēku citam cilvēkam. Un nemaz nav pārsteidzoši, ja pēc tam tu jutīsies “sasists”, noguris un iztukšots. Ja tev tomēr ļoti gribas palīdzēt cilvēkam, kas lūdz tev sāli, tad nekādā gadījumā nenodot to rokās – labāk noliec to uz galda, kumodes vai jebkuras citas virsmas un ļauj, lai cilvēks paņem to pats. Un, ja var ticēt ticējumiem, vispareizāk esot palūgt par to simbolisku samaksu.

3. Maizi

Foto: Pexels

Mūsu senči ļoti saudzīgi izturējās pret maizi. Dalīties ar to, protams, var, bet tikai tajā gadījumā, ja tu zini, kā to darīt pareizi. Piemēram, ja tev ir palikusi pēdējā maizes šķēle, nekādā gadījumā to neatdod! Citādi tu piesauksi nelaimi un pats nokļūsi “prasītāja” lomā. Cita lieta, ja tev ir vesels maizes kukulis, tad tu vari aizdot dažas šķēles. Svarīgi atcerēties – nekad maizi nedod pāri slieksnim, citādi kopā ar to tu atdosi arī laimi un ģimenes labklājību. Un vēl kāds noteikums: nedalies ar maizi pēc saulrieta, tad tevi sekos vilšanās un neveiksmes.

4. Juvelierizstrādājumus un bižutēriju

Foto: pexels

Varētu šķist, kas gan tur slikts – aizdot draudzenei gredzenu, auskarus vai rokassprādzi, kad viņa pošas uz ballīti? Tomēr izrādās, viss nav tik vienkārši. Speciālisti apgalvo, ka akmeņi un metāli “pieķeras” vienam cilvēkam un tiem ļoti nepatīk pārmaiņas. Turklāt tu nekad nevari zināt, kāda enerģētika bijusi iepriekšējam valkātājam. Šī iemesla dēļ eksperti iesaka arīdzan “akli” nevalkāt ģimenes relikvijas, it īpaši, ja tu nezini, kas īsti to nēsājis un kāds šis cilvēks ir bijis savas dzīves laikā. Taču, ja, piemēram, tev gredzenu vai ķēdīti ir mantojumā atstājusi mīļotā vecmāmiņa, sākumā šīs lietas vienkārši paturi mājās, sev tuvumā, piemēram, uz naktsgaldiņa, lai tās “pierod” pie tevis un tikai pēc kāda laika sāc tās nēsāt. Jāatceras, ka vēsturē ir sastopami neskaitāmi gadījumi, kad ģimenes dārglietas ir nesušas nelaimes un neveiksmes ģimenes locekļiem.

5. Apavus un drēbes

Foto: Pexels

Pat, ja tu agrāk esi mainījies ar apģērbiem ar radiniekiem vai draugiem, un nekas ļauns nebija noticis, tas nebūt nenozīmē, ka tā ir pareizi. Un te nav runa par elementāru higiēnu, ko viegli novērš veļasmašīna, bet gan par enerģētiku, ko apģērbs saglabā no iepriekšējā cilvēka. Kad tu savu apģērbu iedod citam cilvēkam, tad tu atdod daļu no savas enerģijas un pat savas veiksmes. Tāpēc dažkārt notiek situācijas, kad otram cilvēkam negaidīti sāk veikties, bet tev, gluži pretēji, neveikties. Atdod vai aizdot lietas drīkst tikai tajos gadījumos, kad tu sen tās vairs nevalkā un esi gatavs iztukšot skapi, lai iegādātos jaunu garderobi. Šajā gadījumā, kā uzskata eksperti, enerģētiskā saikne pazūd, jo nevajadzīgās lietas meklē jaunus saimniekus, bet tu saglabā harmoniju savā mājoklī.

6. Higiēnas lietas

Saistītie raksti
Foto: Pexels

Ziepes, tāpat kā dvieļus, švammi, kosmētiskos līdzekļus, dezodorantu, manikīra piederumus un citas kosmētiskās – higiēnas lietas nedrīkst aizdot citiem cilvēkiem. Tas, pirmkārt, ir saistīts ar elementāru higiēnu. Uz šīm lietām sakrājas liels daudzums baktēriju, tāpēc, ja tu tās aizdod kādam, uzskati, ka pēc tam tavā organismā arī nokļūs sveši mikrobi.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
7 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
7 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Bordāns noliedz savu ietekmi uz ASV lēmumu vērst sankcijas pret Lembergu
23 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām”
1 stunda