Šķiet, ka ikviena sieviete tāpat kā vīrietis varētu piekrist, ka īsziņu rakstīšana ir jautra, mīļa un rada emocionālas tuvības sajūtu. Esot nopietnās, ilgtermiņa attiecībās ziņu apmaiņa veidojas kā pieradums, kas ļauj garās darba dienas laikā dalīties ar dažādiem notikumiem, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem.

Taču ir frāzes, kuras labāk nerakstīt mīļotajam vīrietim un situācijas, kurās labāk neko neteikt, jo tas attiecības var pat izjaukt.

Esam apkopojuši 6 lietas, ko nedrīkst rakstīt mīļotajam vīrietim. Ja esi attiecībās ar kādu, kas tev ir svarīgs, ņem to vērā:

1. Mums ir jāšķiras

Pat tad, ja tiešām esi nolēmusi pārtraukt attiecības ar vīrieti, esi tik humāna un izdari to personīgi vai vismaz piezvanot pa tālruni, nevis nosūtot ziņas formā. Šādas ziņas saņemšana var radīt emocionālu sabrukumu. Vēl jo vairāk, tā rada neziņas un neizpratnes sajūtu, radot situāciju, kurā vīrietis vairs nezina, kā rīkoties, īpaši tad, ja viņš tevi ir mīlējis. Un jāatzīst, ka, ja esi nolēmusi šķirties šādā veidā, tad tas lielā mērā norāda uz to, ka tu patiesībā baidies stāties pretī problēmām un risināt situācijas.

2. Kāpēc tu neatbildi?

Mīļās sievietes, saprotiet, ka arī vīrieši ir cilvēki, kuri ikdienā strādā, kuriem ir draugi un hobiji. Ir tikai loģiski, ka būs brīži, kuros vīrietis jums neatbildēs. Esi pacietīga un neaizbiedē viņu ar šausminošiem un uzmācīgiem tekstiem. Pieņem, ka vīrietim ir arī sava dzīve tāpat kā tev, un katram no jums ir arī sava personīgā telpa.

3. Neraksti, ja esi alkohola reibumā

Ziņu sūtīšana brīdī, kad esi alkohola reibumā nebūt nav laba doma, izņēmums, ja tiešām spēj kontrolēt savas domas un emocijas, ko vairums kā sieviešu, tā vīriešu nespēj. Ja esi nolēmusi doties izklaidēties ar draudzenēm, tad dari to, un nepievērs uzmanību savam telefonam sūtot muļķīgas ziņas mīļotajam, jo tās patiešām var radīt nepatīkamus brīžus un pārpratuma situācijas. Lielākoties šie teksti, kas rakstīti alkohola reibumā, nākošajā dienā novedīs pie nepatīkamām sarunām, kas liks tev kārtīgi pārdomāt, vai vispār tev šī ballīte bija vajadzīga.

4. Ekrānuzņēmumi no pagātnes

Iespējams, tavs partneris pirms kāda laika tev uzrakstīja kaut ko nepatīkamu vai aizvainojošu, un tu šo rakstīto esi iemūžinājusi ekrānuzņēmumā, un vēlies to izmantot konflikta laikā, lai pierādītu savu taisnību. Vari būt droša, ka tas ir pats sliktākais, ko tu vari darīt strīda laikā. Atceries, ja radusies konfliktsituācija, risini to šajā mirklī ar loģiskiem argumentiem, nevis iesaistot tajā pagātni. Tas var sāpināt jūs abus.

5. Vai tev ir cita?

Nedrošība attiecībās ir dabiska, bet atceries, ka pārlieku liela nedrošība var arī nobiedēt tavu partneri. Pat, ja tavs mīļotais jau vairākas dienas ir aizņemtāks nekā parasti, ja viņam nav laika tev atbildēt vai vienkārši viņš nevēlas tik daudz runāt, nenozīmē, ka viņam uzreiz ir cita. Iespējams, viņam ir kādas problēmas darbā, kurās viņš nevēlas iesaistīt tevi. Un tomēr, ja nedrošība tevi nepamet, centies ar viņu izrunāties. Vari būt droša, ka šādas ziņas saņemšana var izraisīt pilnīgi nevajadzīgu konfliktu.

6. Mazliet par daudz sarkasma

Sarkasms ir jautrs un amizants tad, ja tas izteikts ir pareizi. Tomēr, ja joprojām esi attiecību sākuma stadijā, labāk neaizraujies ar sarkastisku frāžu teikšanu, jo tās var nostādīt tevi muļķīgā situācijā. Vēl jo vairāk, tās var likt tev izskatīties nepieklājīgai. Īpaši tad, ja tu izmanto sarkasmu nosūtot ziņas, dari to pavisam nedaudz vai labāk vispār izvairies no tā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.