Kokteilis
Mīli

6 lietas, ko attiecībās sagaida ikviens vīrietis0

Foto: Pexels

Ikvienā sieviešu žurnālā un medijā var izlasīt ārkārtīgi daudz informācijas par to, ko no attiecībām sagaida sieviete, taču par vīriešiem bieži tiek aizmirsts. Ir pēdējais laiks uzzināt, ko no sievietes attiecībās gaida ikviens vīrietis.

1. Vēlas justies kā varonis

Jebkurš vīrietis sievietes acīs vēlas justies kā varonis, nu gluži kā Supermens. Vīrieši alkst pēc tā, lai sievietes viņiem noticētu, ka viņi spēj lidot un “ķert” lodes. Vīrietis vēlas savu sievieti nēsāt uz rokām un ir gatavs to pierādīt visai pasaulei. Ja sieviete ļauj viņam justies neuzvaramam, tad viņi arī būs tie, ko sauc par Ideālo vīrieti.

2. Gaida uzmanības apliecinājumus

Vīrieši dažkārt uzvedās kā mazi puikas – dara sievietēm nesaprotamas lietas un iekuļas dažādās nepatikšanās. Lielākoties tas notiek tāpēc, ka viņi vēlas sagaidīt uzmanību. Sievietes uzmanības apliecinājumi un atbalsts ir tas, kas mazu, delverīgu puiku pārvērš par spēcīgu vīrieti. Jebkurš vīrietis centīsies būt labāks tikai tajā gadījumā, kad sieviete viņu pieņems tādu, kāds viņš ir.

3. Viņi vēlas zināt

Daudzas sievietes savu vīriešu priekšā “neatklāj” kārtis un neizpauž savas jūtas pilnībā. Katru reizi, kad sieviete kaut ko nepasaka līdz galam, tas būvē sienas attiecībās un neļauj vīrietim uzzināt visu taisnību. Bet pāriem ir jāattīstās un jākļūst stiprākiem. Jebkurš vīrietis vēlas savu sievieti iepazīt viņas dziļākajā būtībā.

4. Vēlas apbrīnojamu seksu

Tas nav vienkārši labs sekss, tā ir unikāla fiziska savienība ar kādu, par kuru tu “stāvi un krīti” vai kura dēļ tev ir sajūta – vari atteiktie no pilnīgi visa! Tā ir sajūta, kas tavu vīrieti padara traku!

5. Sagaida skaidru komunikācija

Vīrieši nesaprot “mājienus” un “nepateiktus teikumus”, divdomīgus skatienus un apvainošanos par “kaut ko”. Vīrietis sagaida konkrētas instrukcijas par to, ko sieviete no viņa vēlas. Bez vīrietim saprotamas komunikācijas attiecības ir neiespējamas.

6. Negrib pazaudēt savu privāto dzīvi

Jā, jebkurš vīrietis ļoti vēlas, lai attiecībās viņam tiktu atveltīts mazs brīdis laika, lai satiktos ar saviem draugiem un ļautos saviem hobijiem. Protams, vīrietim tu esi pirmajā vietā, tomēr arī draugi un hobiji ir viņa dzīves sastāvdaļas un sievietei to ir jāiemācās cienīt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv